Startlista till Lilla Loop : 124 deltagare

Pojkar 15-16 år (25 km) - 9 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
2208 Attersved, Alvar Tyresö CK 1
2205 Borell, Filip IK Rex 1
2209 Edlund, Hugo MTB Täby 1
2203 Herlin, Albin MTB Täby 1
2201 Karlsson, Anton Enköpings CK 1
2207 Kock, Dexter MTB Täby 1
2206 Listam, Christopher Länna Sport CK 1
2204 Nygren, Eskil Söderköpings SK / Söderköping 1
2202 Rosendahl, Ludvig Spårvägen CF 1

Flickor 15-16 år (25 km) - 1 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
2101 Dahlstedt, Alva Spårvägen CF 1

Pojkar 13-14 år (25 km) - 8 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
2405 Alvefjord, Teo Saltsjöbadens Cykelklubb 1
2402 Dovander, William MTB Täby 1
2401 Karlsson, Albin Ringmurens CK / Visby 1
2404 Karlsson, Sixten Enköpings CK 1
2408 Kumlin, Mille Tyresö CK 1
2406 Malmström, Edwin Järfälla CK 1
2407 Schönning, Fredrik Länna Sport CK 1
2403 Tufvesson, Axel CK Lunedi 1

Flickor 13-14 år (25 km) - 2 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
2301 Kumlin, Klara CK Uni 1
2302 Yngvesson, Vilda Gävle CA 1

Pojkar 9-12 år (13 km) - 13 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
2613 Bergh, Arvid Tullinge SK / Tullinge 3
2610 Brandt, Lucas IF Mantra Sport 3
2611 Ceder, Hugo Länna Sport CK 3
2606 Deckner, Henry Tyresö CK 3
2612 Edlund, Oskar MTB Täby 3
2601 Göller, Axel Tullinge SK 3
2605 Hyllenstam, Casper Tyresö CK 3
2603 Lyckhage, Vidar Järfälla CK 3
2604 Lyckhage, Vincent Järfälla CK 3
2602 Malmström, Emil Järfälla CK 3
2609 Östergren, Emil Trosabygdens OK 3
2608 Sahlberg, Walter Gävle CA 3
2607 Toijer, Joar Järfälla CK 3

Flickor 9-12 år (13 km) - 7 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
2504 Deckner, Nora Tyresö CK 3
2503 Dovander, Carla MTB Täby 3
2507 Knutsson, Emelie Tyresö CK 3
2501 Östergren, Ellen CK Uni 3
2502 Strömblad, Elma MTB Täby 3
2506 Strömblad, Emmy MTB Täby 4
2505 Strömblad, Joline MTB Täby 3

Ungdom Motion (25 km) - 5 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
9003 Gehander, Ebbe Tullinge SK 2
9005 Hargin, Molly Spårvägen CF / Hargin 2
9002 Larvald, Alexander Sollentuna 2
9004 Malke, Lucas Tullinge SK / Rönninge 2
9001 Wickström, Ronja Tullinge SK / Tullinge Sk 2

Ungdom Motion (13 km) - 10 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
9205 Axelsson, Gabriel Saltsjöbadens Cykelklubb 4
9202 Bergh, Eskil Tullinge SK 4
9209 Björklund, Emanuel Spårvägen CF / JakobEmanuel 4
9203 Calén, Alve Tullinge SK 4
9207 Dean, Jakob Spårvägen CF / JakobEmanuel 4
9208 Levinson, Märta Tullinge SK 4
9206 Nikberg, Parsa MTB Täby 4
9201 Normark, Aston Tullinge SK 4
9204 Persson, Holger Tullinge SK 4
9210 Tholin, Edvin MTB Täby / MTB Täby 4

Familjeklass (25 km) - 3 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
9410 Askengren, Nils Tullinge SK 2
9402 Gehander, Ebbe Tullinge SK 2
9403 Lundin, Magnus Fjärdhundra 2

Familjeklass (13 km) - 19 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
9607 Alvefjord, Frans Saltsjöbadens Cykelklubb 4
9602 Ärlemo, Alfred Huddinge 4
9603 Ärlemo, Doris Huddinge 4
9615 Berggren, Felicia Berggrensrna 4
9617 Ekengren, Georg Länna Sport CK 4
9616 Forsberg, Fred Tullinge SK / Tullinge 4
9619 Gustavsson, Mikael Team Lida 4
9604 Hagman, Maja Järfälla CK 4
9620 Hallqvist, Pelle Tullinge SK 4
9610 Hyllenstam, Hugo Tyresö CK 4
9605 Illergård, Albin Tullinge SK 4
9608 Kullberg Thorn, Erik Mountainbikeskolan Nacka 4
9614 Renlund Sundin, Ava Järfälla CK 4
9606 Rudberg, Ebbe Järfälla CK 4
9612 Sjöholm, Kari Tullinge 4
9601 Strömstedt, Wille KIF Toredal 4
9609 Tegner, Rex Länna Sport CK 4
9611 Wickström, Emil Tullinge SK / Tullinge 4
9613 Yngvesson, Vidar Gävle CA 4

Nybörjare 6-12 år (2,5 km) - 35 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
9816 Adolphson Krigsman, Olivia Lidingö Cykelklubb 0
9819 Andersson, Elias Elias 0
9827 Axelsson, Estelle Nacka 0
9803 Bäckström, Pelle Spårvägen CF 0
9824 Berggren, Marianne Eskilstuna CK 0
9802 Boholm, Alva Tullinge 0
9801 Boholm, Olivia Tullinge 0
9829 Braunwarth, August Tyresö CK / Orange 0
9817 Dahl, Max Älvsjö Bmx-klubb 0
9811 Forsberg , Valdemar Aneby 0
9815 Göller, Knut Tullinge SK 0
9821 Gsänger, Esther Sköndal 0
9820 Gsänger, Oscar Sköndal 0
9832 Hargin, Emilia Spårvägen CF / Hargin 0
9825 Johansson, Gillis Highland Cycling Club 0
9831 Josefsson, Ebbe IF Hallby SOK 0
9830 Levinson, Gustav Tullinge SK 0
9818 Lundberg, Oliver Vendelsö 0
9835 Manning, Wilfred Stockholm 0
9826 Mattelin, Sigge Highland Cycling Club 0
9828 Modin, Ture Edsbyns SK / Spårvägen 0
9823 Nylén, Tuva Tullinge SK / Tumba 0
9807 Rahnboy, Matilda KIF Toredal 0
9810 Rudberg, Otto Järfälla CK 0
9812 Ryno, Majken Tullinge SK 0
9834 Sandebrg, Alma Tullinge SK 0
9833 Sandebrg, Olle Tullinge SK 0
9813 Tonring, Matheo Tullinge 0
9814 Tonring, Villemo Tullinge 0
9809 Tulldahl , Astrid Tullinge SK 0
9808 Tulldahl , Selma Tullinge SK 0
9805 Waernberg, Signe Segeltorp 0
9804 Waernberg, Wilma Segeltorp 0
9822 Wilnerzon, Olle Tullinge 0
9806 Yemelina, Erika 0

Knatterace - 12 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
2708 Attersved, Elton Tyresö CK 0
2709 Braunwarth, Ludwig Tyresö CK / Grön 0
2703 Dahl, Tage Älvsjö Bmx-klubb 0
2702 Filipowicz, Kasper Sollentuna 0
2705 Larsson, Ingemar 0
2704 Louca, Melker Hässelby 0
2711 Lundblad, Sigge 0
2706 Mattelin, Filippa Highland Cycling Club 0
2707 Nilsson, Måns Tullinge SK 0
2701 Rahnboy, Ellinor KIF Toredal 0
2710 Ryno, Stina Tullinge SK 0
2712 Wingren, Allan TeamBP 0