Startlista till Lilla Finnmarksturen : 142 deltagare

Knatte upp till 7 år 1 km. - 44 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
26 Berglund, Märta CSK Ludvika / Ludvika 1
40 Berglund, Melker CSK Ludvika 1
30 Blomdahl, Victor Ludvika 1
4 Bodare, Lyke Falu CK 1
3 Bodare, Vilja Falu CK 1
13 Borgström, Olle Glanshammar 1
38 Danielsson, Pelle Smedjebacken 1
5 Danils, Selma CSK Ludvika 1
22 Dufström, Aaron CSK Ludvika / Ludvika 1
44 Dul, Anna Ludvika 1
6 Ekman, Bobby Rembo IK 1
35 Eriksson, Lina Smedjebacken 1
27 Eriksson, Mina Ludvika 1
18 Fadzeyeu, Julian Ludvika 1
19 Fadzeyeu, Nikita Ludvika 1
31 Fagerhill, Maija Hundflen 1
32 Fagerhill, Melker Hundflen 1
33 Fagerhill, Naemi Äppelbo 1
16 Fältsjö Holm, Wilton CSK Ludvika 1
12 Floresjö, Juni CK Natén Säter 1
29 Fredriksson, Melker CSK Ludvika 1
15 Heölberg Forssell, Melwin CSK Ludvika 1
34 Hultgren, Lovis Ludvika 1
14 Israelsson, Manfred CK Master 1
23 Leopoldsson, Bo Hagen 1
8 Lindell, Arvid CSK Ludvika 1
11 Linderholm, Hjalmar Hjälmarz 1
7 Mattelin, Filippa Highland Cycling Club 1
9 Modin, Linnea CSK Ludvika 1
25 Nord, Stina Örebrocyklisterna 1
1 Norenfalk Låås, Lowe CSK Ludvika 1
17 Nyhlén Sohl, Lion FabriQen Group AB 1
36 Persson, Märta CSK Ludvika 1
37 Persson, Melker CSK Ludvika 1
41 Risberg, Edvin CSK Ludvika 1
42 Salinger, Loveli Mix Sports Club 1
39 Smedberg, Loa CSK Ludvika 1
2 Ström, Freja Kvänums IF 1
28 Sundqvist, Oskar CSK Ludvika / Ludvika 1
43 Sundström, Vera CSK Ludvika 1
24 Tsymbaliuk, Tamara Ludvika 1
20 Vingstedt Lindgren, Emilia Falun 1
21 Vingstedt Lindgren, Filip Falu CK 1
10 Zhou, Dao CSK Ludvika / Ludvika 1

Nybörjare 8 år (födda 2014) 2 km. - 17 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
211 Axman, Valter Västerås CK 1
207 Barrsäter, Alfred Norbergs CK 1
213 Blecko, Alexander Borlänge 1
206 Borgström, Nils Glanshammar 1
205 Floresjö, Jona CK Natén Säter 1
212 Funk, Ludvig Mariestadcyklisten 1
216 Hedén, Meja Ludvika 1
209 Hellberg Forssell, Edwin CSK Ludvika 1
208 Israelsson, Vidar CK Master 1
210 Jonsson, Viktor Ludvika, Smedjebacken 1
214 Leopoldsson, Kerstin Hagen 1
203 Mattelin, Sigge Highland Cycling Club 1
204 Ruthström, Frej CSK Ludvika 1
202 Ryd, Tyra Ventrensarn 1
217 Sjöberg, Majken CSK Ludvika 1
215 Smedberg, Bob CSK Ludvika 1
201 Ström, Loke Kvänums IF 1

Nybörjare 9 år (födda 2013) 2 km. - 11 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
303 Bodare, Arn Falu CK 1
302 Bowenius , Tora Finspångs CA 1
304 Dalfjord, Colin IFK Sala 1
308 Didriksson, Svante Almby IK / ÖREBRO 1
305 Ekman, Betty Rembo IK / Avesta 1
310 Fadzeyeu, Alexander Ludvika 1
311 Fredriksson, Alfred 1
306 Frimodigs, Malcom Borlänge CK 1
307 Lindell, Ludvig CSK Ludvika 1
309 Lygdman, Casper Rembo IK 1
301 Norenfalk Låås, Joel CSK Ludvika 1

Nybörjare 10 år (födda 2012) 2 km. - 6 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
401 Barrsäter, Herman Norbergs CK 1
403 Blecko, Juli Borlänge 1
405 Eriksson, Lucas Ludvika 1
406 Frögren, Freja CSK Ludvika 1
402 Jonsson, Alexander Ludvika 1
404 Serlander, Elis CSK Ludvika 1

Pojkar 11-12 år (födda 10-11) 6 km - 17 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
762 Axman, Elof Västerås CK 1
763 Axman, Jon Västerås CK 1
760 Berg, Elias Ludvika 1
759 Bertilsson, Hampus CSK Ludvika 1
764 Carlsson, Kewin Nora 1
765 Dahlberg, Gustav Ludvika 1
756 Didriksson, Sixten Almby IK 1
752 Haglund, Elias Ramnäs CK 1
766 Lundin, Gustav CSK Ludvika 1
767 Mood, Oskar CSK Ludvika 1
755 Niewieczerzal, Filip Northern XC Sportsclub 1
751 Norenfalk Låås, Kevin CSK Ludvika 1
758 Österberg, Love Borlänge CK 1
754 Söderberg, Arvid Borlänge CK 1
753 Söderberg, Ivar Borlänge CK 1
757 Stigers, Oskar Rembo IK 1
761 Wik, Viktor Västerås CK 1

Flickor 11-12 år (födda 10-11) 6 km - 4 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
701 Danils, Astrid CSK Ludvika 1
704 Eklöf, Alice Rembo IK 1
703 Hylén, Annie Falu CK 1
702 Selarö, Ida Ramnäs CK 1

Pojkar 13-14 år (födda 08-09) 9 km - 10 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
854 Andersson, Levi CSK Ludvika / Ludvika 1
859 Broström , Vidar Rembo IK 1
860 Dahlberg, Alfred CSK Ludvika 1
853 Haglund, Benjamin CK Uven 1
856 Karlsson, Sixten Enköpings CK 1
855 Lindell, Alex CK Natén Säter 1
851 Mårsén, Wilmer Falu CK 1
857 Nord, Anton CK Natén Säter 1
858 Nygren, Ville CK Natén Säter 1
852 Söder, Hugo Kopparbergs CK 1

Flickor 13-14 år (födda 08-09) 9 km - 3 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
803 Elf Boberg, Elsa Falu CK 1
801 Hellman, Esther IK Jarl Rättvik 1
802 Lundin, Ellie Eksjö CK 1

Pojkar 15-16 år (födda 06-07) 12 km - 9 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
959 Ågren, Viktor IFK Sala 1
957 Eklöf, Oskar Rembo IK 1
953 Enhörning, Gustav Almby IK 1
952 Haglund, Emanuel CK Uven 1
955 Karlsson, Anton Enköpings CK 1
954 Nilsson, Johan Borlänge CK 1
951 Söder, Oskar Kopparbergs CK 1
956 Stigers, Eric Rembo IK 1
958 Stomberg, David Almby IK 1

Flickor 15-16 år (födda 06-07) 12 km - 4 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
902 Elf Boberg, Saga Falu CK 1
904 Fridström, Tova Strängnäs CK / Strängnäs Bilforum Racing Team 1
901 Haglund, Tove Ramnäs CK 1
903 Molin, Disa Falu CK 1

FinnmarksRullet - 1 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
601 Karlsson Bihl, Juni Ludvika 1

Pojkar 10 år (födda 12) 6 km - 3 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
782 Funk, Edvin Mariestadcyklisten 1
780 Niewieczerzal, Sebastian Northern XC Sportsclub 1
781 Wik, Emil Västerås CK 1

Flickor 10 år (födda 12) 6 km - 2 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
712 Israelsson, Malva CK Master 1
711 Lundin, Enya Eksjö CK 1

Stödhjul/Trehjuling - 11 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
502 Alriksson, Wilma Ludvika 1
509 Daniels, Vins Ludvika 1
508 Eriksson, Adrian Smedjebacken 1
510 Fredriksson, Stina Ludvika 1
505 Hellbergh Forssell, Linnéa CSK Ludvika 1
511 Jonasson, Alexander Ludvika 1
501 Löfkvist, Lily Skarven 1
507 Pettersson, Jilda Team pettersson 1
504 Selemo, Ella Ludvika 1
506 Tsymbaliuk, Vira Ludvika 1
503 Zhou, Mo CSK Ludvika / Ludvika 1