Startlista till Lilla Mörksuggejakten : 199 deltagare

Flickor 0-5 år - 12 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
1001 Anger-Annell, Ellie CK Uni 1
1010 Ängsås, Majvor Falu CK / Grycksbo 1
1007 Bleckur, Moa Östersund 1
1006 Edin, Elvira Göteborg 1
1004 Floresjö, Juni CK Natén Säter 1
5603 Hagström, Frida Godegårds SK 1
5605 Hävermark, Selma Gävunda SK 1
1008 Lidin, Kerstin CK Uven 1
1005 Partanen, Minna Gävunda sk 1
5604 Partanen, Tuva Gävunda sk 1
1002 Pehrs, Ebba Rättvik 1
1003 Viklund, Vera IK Jarl Rättvik 1

Flickor 6-10 år NYB - 12 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
1107 Åkerman, Doris CK Natén Säter 1
1106 Åkerman, Signe CK Natén Säter 1
1111 Ålund, Hedda Grycksbo 1
1101 Anger-Annell, Ruth CK Uni 1
1103 Back, Joline IK Jarl Rättvik 1
1113 Eidersten, Isabelle Perbellum SS / Mora 1
1108 Lidin, Maj-Lis CK Uven 1
1102 Öhman, Lovelia Tierps CK 1
1114 Printzél Petré, Lily Nijs Ride 1
1104 Våtz, Moa Mjölby CK 1
1105 Vestin, Ines Borlänge CK 1
1110 Vogt, Ella IK Jarl Rättvik 1

Flickor 9-10 år - 12 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
26 Bergsten, Signe IK Jarl Rättvik 1
29 Bolik, Ellen MTB Täby 1
31 Broström, Denise OK Hammaren 1
27 Eriksson, Astrid CK Uven 1
25 Franzén, Isa CK C4 1
28 Fridström, Stina Strängnäs CK / Strängnäs Bilforum racingteam 1
32 Hedmark, Linnea Hovde campers 1
23 Hellman, Norah IK Jarl Rättvik 1
30 Larsson, Signe Bukten Mountainbike Klubb 1
22 Persson, Amanda IK Rex 1
21 Strömblad, Emmy MTB Täby 1
24 Zetterström, Majken CK Uven 1

Flickor 11-12 år - 16 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
56 Degselius, Hilma Svegs IK 1
52 Eklöf, Alice Rembo IK 1
54 Felldin, Ellen Västerås CK 1
45 Granath, Clara IF Hallby SOK 1
53 Halfvars, Molly Perbellum SS 1
47 Hylén, Annie Falu CK 1
46 Jönsson, Ellen Svegs IK 1
48 Kallur, Tyra Falu CK / Falun 1
51 Lundin, Alice Kristinehamns CK 1
55 Männer, Majken CK Master 1
50 Nygren, Edit CK Natén Säter 1
41 Östergren, Ellen CK Uni 1
49 Renman, Betty Hovde Campers 1
44 Selarö, Ida Ramnäs CK 1
42 Strömblad, Joline MTB Täby 1
43 Wester, Nellie IK Rex 1

Flickor 13-14 år - 8 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
98 Andersson, Greta Falu CK 1
96 Hellman, Esther IK Jarl Rättvik 1
91 Jonsson, Klara Falu CK 1
95 Kallur, Liv Falu CK / Falun 1
97 Kristiansson, Moa Dala-Järna IK 1
94 Kumlin, Klara CK Uni 1
93 Lindholm, Agnes Strängnäs CK 1
92 Yngvesson, Vilda Gävle CA 1

Flickor 15-16 år - 5 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
135 Andersson, Ida Falu CK 1
133 Felldin, Alva Västerås CK 1
131 Fridström, Tova Strängnäs CK / Strängnäs Bilforum racingteam 1
132 Larson, Linn Falu CK 1
134 Molin, Disa Falu CK 1

Pojkar 0-5 år - 21 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
5602 Åkerström, Wilmer Falun 1
2013 Ålund, Lasse Grycksbo 1
2008 Al-Zeebari, Marcus Norbergs CK 1
2004 Bleckur, Gabriel IK Jarl Rättvik 1
2005 Bleckur, Hampus IK Jarl Rättvik 1
2011 Bleckur, Lukas Östersund 1
2012 Bleckur, Rasmus Östersund 1
2020 Borssen, Sam Rättvik Active Week 1
2010 Dahl, Tage Älvsjö Bmx-klubb 1
2007 Eriksson, Lukas CK Uven 1
2002 Fredriksson, Vilgot Leksand 1
2017 Hävermark, Oliver Gävunda sk 1
2014 Johansson, Aaron-Lo Falun 1
2015 Johansson, Ebbe Garphyttan 1
2018 Lillpers Skröder, Ludvig Hjärup 1
2009 Löf, Ntsika IK Jarl Rättvik 1
2001 Norenfalk Låås, Lowe CSK Ludvika 1
2006 Pehrs, Eddie Rättvik 1
2003 Prans, Helmer IK Jarl Rättvik 1
2019 Printzél Petré, Loui Najs Ride 1
2016 Rohdin, Eije CK Uni 1

Pojkar 6-10 år NYB - 31 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
2105 Alkell, Frank CK Uni 1
2114 Al-Zeebari, Marius Norbergs CK 1
2126 Ängsås, Ludvig Falu CK / Grycksbo 1
2109 Borgström, Nils Glanshammar 1
2129 Borssén, Frank Rättvik Active Week 1
2119 Dahl, Max Älvsjö Bmx-klubb 1
2111 Dahlbom, Olle Falu CK 1
2118 Floresjö, Jona CK Natén Säter 1
2103 Fredriksson, Lucas IK Jarl Rättvik 1
2108 Frisk-Anderson, Arn IK Jarl 1
2107 Frödin, Tim Sundsvallscyklisterna 1
2113 Haglund, Anton Borlänge CK 1
5623 Hagström, Arvid Godegårds SK 1
2110 Holén Selming, Melvin IK Jarl Rättvik / Blåa barngruppen 1
2106 Johansson, Teodor Lekebergs IF 1
2122 Jonsson, Noah Mora 1
2121 Lillpers Skröder, Philip Hjärup 1
2120 Lillpers Skröder, Wilhelm Hjärup 1
2101 Norenfalk Låås, Joel CSK Ludvika 1
2116 Perricci, Ennio IK Jarl Rättvik / IK Jarl MTB 1
2104 Prans, Erik IK Jarl Rättvik 1
2130 Rohdin, Tiio CK Uni 1
2112 Sahlberg, Wictor Gävle CA 1
2102 Sonefors, Erik Rembo IK / Rembo IK 1
2127 Tåli Torevall, Nils Falun 1
2125 Tåli Torevall, Olle Falun 1
2117 Viklund, Viktor IK Jarl Rättvik 1
2115 Vogt, Linus IK Jarl Rättvik 1
2128 Wärman, Emil Malungs cykelklubb 1
2124 Werpers, Enar IK Jarl Rättvik 1
2123 Werpers, Ture IK Jarl Rättvik 1

Pojkar 9-10 år - 21 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
13 Åkerman, Isak CK Natén Säter 1
15 Bastman, Alvar CK Uven 1
8 Bergsten, Pelle IK Jarl Rättvik 1
160 Bodare, Arn Falu CK 1
19 Chapman, William Falu CK 1
10 Dahlbom, Melker Falu CK 1
20 Eidersten, Kevin Perbellum SS / Mora 1
9 Frimodigs, Malcom Borlänge CK 1
3 Frisk-Anderson, Arild IK Jarl Rättvik 1
2 Frödin, Albin Sundsvallscyklisterna 1
5 Granath, Arvid IF Hallby SOK 1
11 Hagström Olsson, August IK Jarl Rättvik 1
14 Lidin, Malte CK Uven 1
6 Liljeros, Oskar Västerås CK 1
16 Sjösvärd, Valter Falu CK 1
17 Svanberg, Oskar Söderköpings SK 1
1 Täpp, Olle IK Jarl Rättvik 1
7 Våtz, Erik Mjölby CK 1
12 Vestin, Sixten Borlänge CK 1
18 Wallberg, Max IK Hakarpspojkarna 1
4 Yngvesson, Vidar Gävle CA 1

Pojkar 11-12 år - 27 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
74 Anåker, Hannes CK Natén Säter 1
65 Back Svensson, Jack IK Jarl Rättvik 1
67 Berglund, Arvid Borlänge CK 1
83 Degselius, Assar Svegs IK 1
69 Eriksson, Arvid Borlänge CK 1
76 Eriksson, Hjalmar CK Dainon 1
72 Häggblom, Axel Gävle CA 1
75 Haglund, Viktor Borlänge CK 1
63 Hellman, Henry IK Jarl Rättvik 1
78 Holmberg, Hugo Rembo IK 1
85 Holmqvist, Valter She Rides CK 1
81 Larsson, Hjalmar Bukten Mountainbike Klubb 1
68 Mårds, Leo Borlänge CK 1
66 Norenfalk Låås, Kevin CSK Ludvika 1
82 Ruth, Sixten IK Jarl Rättvik 1
77 Rytterkull, Atle Borlänge CK 1
73 Sahlberg, Walter Gävle CA 1
70 Söderberg, Arvid Borlänge CK 1
71 Söderberg, Ivar Borlänge CK 1
61 Sonefors , Axel Rembo IK 1
87 Sundin, Måns Brunflo 1
86 Sundin, Viktor Brunflo 1
79 Svanberg, Ivar Söderköpings SK 1
64 Thorsen, Jesper Ramnäs CK 1
80 Wallberg, Teo IK Hakarpspojkarna 1
84 Wärman, Theodor Malungs cykelklubb 1
62 Wikholm, Axel IK Jarl Rättvik 1

Pojkar 13-14 år - 25 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
104 Alkell, Theo CK Uni 1
109 Andersson, Felix CK Natén Säter 1
112 Back, Samuel IK Jarl Rättvik 1
125 Bengtsson, Axel Olof Västanå 1
107 Borell, Axel IK Rex 1
103 Broström, Wincent OK Hammaren / Ppcykel 1
113 Broström , Vidar Rembo IK 1
116 Dahlgren, Malte Borlänge CK 1
110 Haglund, Benjamin CK Uven 1
121 Johansson, Will Tyresö CK 1
120 Jonsson, Ville CK Uven 1
115 Karlsson, Sixten Enköpings CK 1
123 Landh, Elias Falu CK 1
105 Lantz, Manne Rembo IK 1
111 Lindell, Alex CK Natén Säter 1
119 Lundin, Max Kristinehamns CK 1
102 Mårsén, Wilmer Falu CK 1
117 Nygren, Ville CK Natén Säter 1
114 Parmklev, Hugo IK Rex 1
101 Persson, Oscar IK Rex 1
122 Rytterkull, Emil Borlänge CK 1
124 Söder, Hugo Kopparbergs CK 1
118 Unger, Isak Falu CK 1
108 Werner, Isak Tullinge SK 1
106 Zetterström, Melker CK Uven 1

Pojkar 15-16 år - 9 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
142 Ågren, Viktor IFK Sala 1
143 Borell, Filip IK Rex 1
146 Eklöf, Oskar Rembo IK 1
145 Eklund, Jakob CK Natén Säter 1
144 Haglund, Emanuel CK Uven 1
149 Kristiansson, Leo Dala-Järna IK 1
147 Nilsson, Johan Borlänge CK 1
141 Persson, Rasmus IK Rex 1
148 Söder, Oskar Kopparbergs CK 1