Startlista till Billingeracet : 548 deltagare

Damer Elit / 77 km - 13 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
1009 Backman, Sandra She Rides CK / Team She Rides 1
1011 Hammarström, Tilde Vincents Cycling Club 1
1013 Israelsson, Felicia HiQ Sports Club 1
1005 Kjellberg, Petra Falkenbergs CK 1
1002 Kjellqvist, Fanny She Rides CK / Team She Rides 1
1006 Larsson, Nellie Bukten Mountainbike Klubb 1
1014 Millved, Hanna Kvänums IF 1
1003 Nordin, Amanda Vincents Cycling Club / Vincents Cycling Club 1
1012 Öhman, Cassandra Värmdö CK / Team Sweden Mountainbike 1
1001 Sjöberg, Stina She Rides CK / Team SheRides 1
1008 Sjöström, Caroline Herrljunga CK 1
1007 Stenerhag, Jennie Falu CK / ÅBRO 1
1010 Wallin, Johanna She Rides CK / Team She Rides 1

Damer 30 / 77 km - 8 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
3003 Bengtsson, Linda Pia OK Vivill 2
3001 Forslind, Carolin CK Master / Team Sundstorpscykel 2
3005 Johansson Wallin, Josefin IFK Sala 2
3008 Lindahl Eriksson , Sandra Ronneby SS 2
3006 Lindqvist, Mona Vincents Cycling Club 2
3002 Neftonsson, Hanna IF Rigor / Team Sundstorps cykel 2
3007 Nilsson, Martina Bistro Cycling Club 2
3004 Tjulander, Jennie Cykelklubben Sundet 2

Damer 40 / 77 km - 5 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
4002 Hennies , Cecilia Länna Sport CK 2
4003 Sahlqvist, Helena Karlskogacyklisterna 2
4004 Schure, Jolien Echelon Cycling and Triathlon Club 2
4001 Timander, Maria CK Lunedi 2
4005 Tufvesson, Linda FK Trampen / Sweden Mountainbike 2

Damer 50 / 77 km - 2 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
5001 Östlund, Christina IFK Sala 2
5002 Rönnqvist Kågström, Malin Skellefteå AIK CK / Eson Bike team 2

Damer Sport / 77 km - 0 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla

Damer Motion / 77 km - 10 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
8507 Aksell, Johanna Skövde 7
8508 Axelsson Skoog, Elinor She Rides CK 7
8510 Badman, Märit IF Hagen Skidklubb 7
8505 Fransson Visti, Camilla CK Natén Säter 6
8503 Hammarskiöld, Ulrika CK Kultur 6
8501 Lindström, Emilia Team Sundstorpscykel 5
8512 Öhrman, Malin Örebro 6
8509 Skogum, Johanna Skövde 7
8511 Stake, Jeanette IFK Sala / Enköping 8
8502 Tidholm, Johanna Surte 5

Damer Motion / 42 km - 14 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
7506 Bengtsson, Tina Hörby CK 8
7502 Bergfjord, Karin CK Ceres 8
7510 Dahlman, Linda Kil 8
7512 Forsberg , Elina Eksjö CK 8
7505 Hagström, Karolina Team Hagström 8
7509 Hedlund, Anna Älta 8
7508 Holmberg, Helena Köping-Kolsva OK 8
7507 Klemets, Pernilla Kungsörs SK 8
7514 Leffler, Åsa Team Kungälv IS 8
7501 Mikalesdotter, Matilda CK C4 8
7503 Sjunnesson, Emma Slöinge 8
7513 Thonäng, Anki Falkenbergs CK 8
7511 Torstensdotter, Malin Hjo 8
7504 Viska, Theresia Solna 8

Damer motion / 38 km - 5 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
6502 Kumlin, Klara CK Uni 8
6503 Kumlin , Linda CK Uni 8
6505 Magnusson, Erika Skövde CK 8
6501 Martinsson, Helena Skövde 8
6504 Tenggren, Sara Team Taikon 8

Herrar Juniorer / 77 km - 10 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
102 Andersson, Erik Skövde CK 2
101 Hogenfält , Erik Ringmurens CK 2
109 Kindahl , Jonathan Finspångs CA 2
107 Kumlin, Emil CK Uni 2
105 Lindén, Hampus MTB Täby 2
108 Morberg, Isac Västerås CK 2
103 Pettersson, Carl Mjölby CK 2
106 Sjögren, Albin CK Fix 2
110 Vesterlund, Oliver CK Antilopen 2
104 Winnhed, Oliwer Tullinge SK 2

Herrar Elit / 77 km - 43 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
1 Aasa, Martin Luleå CK 1
10 Åkesson, Erik CRT Cykelklubb / KIA Cycling Team 1
21 Andersson, Hugo Mera Lera MTB 4
7 Blomqvist, Alexander Vincent Serneke Allebike CK / Serneke Allebike MTB Team 1
11 Dahl, Stefan KIA Cycling Team 1
37 Eliasson, Hugo Varbergs MTB / Varberg Mountainbike Team 1
39 Engström, Sven CK Hymer 4
33 Erlandsson, Alexander Västerås CK 1
14 Flockhart, Mikael Järfälla CK / Cykelhuset.com 1
9 Franzén, Patrik Östra Aros CK / Cykelhuset UV 1
23 Hansson, Isak CK Master 4
17 Hansson , Kim Sandvikens CK / Storviks idrottsförening 4
8200 Hedrén, Melker Varbergs MTB / Varberg 4
2 Henrysson, Viktor Träningskonsulten SC 1
28 Jensen, Joakim CSK Ludvika / Rocketpower mtb team 2
38 Johansson, Casper Varbergs MTB / Varberg mountainbike team 1
4 Karlsson, Joel Bålsta CK 1
5 Lindblom, Oliver Falu CK 1
6 Lindgren, Emil Serneke Allebike CK / Serneke Allebike MTB Team 1
19 Lindgren, Jacob CK Fix 4
8198 Lindh, Axel Team Ormsalva AC 1
12 Magnusson, Isak Skövde CK 1
13 Mattelin, Erik Highland Cycling Club 1
29 Merkel, Lukas CK Hymer 2
18 Noborg, Robin Umara Sports Club 4
8 Nordin, Isak CK Uven 1
32 Norén, Johan Skövde CK 1
40 Öijer, Henrik Falu CK 1
31 Östling, Alexander Falu CK 4
26 Porath, Hugo Team Ormsalva AC / Team Ormsalva AC 1
20 Sjursvens, Dan Team KBK Bikes CK 4
35 Spennare, Fabian MTB Täby 2
25 Stark, Filip Team Ormsalva AC 4
22 Svensson, Christian KIA Cycling Team 4
3 Svensson, Jesper Träningskonsulten SC 1
16 Swedberg, Sebastian MTB Täby 3
36 Thulin Elofsson, Joel Kolmårdens MTB 2
8199 Wallman, Gustav Kolmårdens MTB 4
27 Wäppling, Fredrik Kolmårdens MTB 2
34 Wengelin, Matthias Länna Sport CK 1
15 Wennebro, Hampus Kvänums IF 2
24 Wennergren, Daniel Alingsås SC 1
30 Zälle, Erik Kvänums IF 1

Herrar 30 / 77 km - 43 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
308 Alf, Morgan Möre BK / Södermöre MTB 2
331 Andersson, Emil Eksjö CK 4
305 Andersson, Markus Brudpiga RK / SAMBIKE-CEETEC 2
325 Beckman, Carl Tidaholms CA 2
302 Björkgren, Tobias Echelon Cycling and Triathlon Club 1
316 Börjes, Lukas IK Jarl Rättvik 3
340 Bøthun, Øyvind Nordlysbyen Sykkel 1
314 Carlsson, Albin Kisa SK / Team Motosport 2
333 Dahlberg, Linus CRT Cykelklubb / KIA Cycling Team 4
309 Ek, Mikael Mariestadcyklisten 2
318 Evertsson, Niklas Örebrocyklisterna 3
315 Fahlström , Emil Örebrocyklisterna 3
323 Flink, Michael Hjo Velocipedklubb / Schlätta MTB 4
334 Forsström, Daniel Kungsörs SK 4
322 Franzén, Christian CK C4 4
303 Funk, Fredrik Mariestadcyklisten 1
343 Gråd, Erik CK Hymer 4
336 Gren, Kenny Uddevalla CK / Uddevalla CK 3
307 Gustafsson, Johan Ulricehamns CK 2
310 Hedström, Pär Brudpiga RK / Leksand 2
338 Hermansson, Fredrik Dala-Järna IK 1
306 Holmgren, Linus Hörby CK 2
326 Hultin, Jimmie Sportson CK / Jönköping 2
313 Jansson, Patrik Örebrocyklisterna / Örebrocyklisterna 2
342 Jensen, Johan Ronneby SS 3
330 Johansson, Kim Highland Cycling Club 4
327 Kåregren , Tomas Örebrocyklisterna 4
337 Karlström, Remo Höga Kusten Cyklisterna 4
335 Krancher, Wiktor Swecycling Club / Schlätta MTB 4
321 Leander, Daniel Hässleholms CK 3
317 Levin, Tedd IK Hakarpspojkarna 3
301 Lindbom, Johan Örebrocyklisterna 1
311 Louca, Nicholas Järfälla CK 2
328 Lundberg, Jonas Baroudeur Fietsclub 4
319 Lundin, Niklas Eksjö CK 3
324 Nellfur, Johannes Mera Lera MTB 4
339 Nilsson, Christian CK Master 2
320 Nises, Daniel CSK Ludvika 3
329 Runfeldt, Björn Sala CK 4
345 Svensson, Anders Skruvstads Idrottsklubb / Värmskog mtb 4
304 Toldnes, Johnny Umara SC / RePear.se Cycling Team 2
341 Van Hoovels, Kevin MTB Team Langdorp 1
344 Wanemark , Oscar Apladalens LK 4

Herrar 40 / 77 km - 58 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
445 Alveflo, Andreas Alingsås SC 4
416 Berggren, Mattias Storviks IF 3
410 Boman, Magnus IFK Sala 2
401 Brännlund, Samuel Norrlandscyklisterna IK / Phenum Factory Team 1
451 Buller-Kylvik, Lars Team Skoglöfs Bil IF 4
412 Carlén, Mattias Skövde CK 2
454 Cederholm, Magnus Oslo Sykleklubb / Trek TWA Racing Team 1
426 Deijfen, Johan Länna Sport CK / Länna Sport CK 4
421 Ekelund, Carl Johan Borgholm CK 3
443 Eklund, Andreas IFK Sala 4
415 Eklund, Patrik AXA SC / Ludvika 2
438 Ekström, Johan Mera Lera MTB 4
448 Eskilson, Conny Highland Cycling Club 4
406 Fransson, Jim Skövde CK / Skövde CK Elit 1
444 Fridlund, Oscar Vårgårda CK 4
404 Gabrielsson, Simon CK Olympic 1
452 Gerber, Craig Falu CK 4
409 Gustafsson, Andreas Skövde CK 2
411 Gustavsson, Per Herrljunga CK 2
417 Hansson, Pär Södertälje CK 3
433 Herling, Mikael Mera Lera MTB 4
408 Jansson, Michael Örebrocyklisterna 2
432 Jansson, Tomas Gävle CA 4
457 Johansson, Martin Aktivitus SC 1
419 Johansson, Mats Tibro Cykelklubb 3
423 Karjalainen, Petri Motala AIF CK 3
414 Karlsson, Magnus Enköpings CK 2
407 Karlsson, Mikael Tierps CK 2
402 Karlsson , Andreas Eskilstuna CK 1
418 Koitrand, Martin Västerås CK 3
434 Kronbrink, Manfred Aktivitus SC 4
439 Kumlin, Daniel CK Uni / Team skandisloppet 4
425 Landström , Jerry Järbo IF 4
428 Lind, Henrik IFK Sala 4
437 Lindén, Vincent CK Valhall 4
458 Lindqvist, Anders MTB Täby 3
403 Lindström, Anders Eskilstuna CK 1
449 Lundgren, Mikael Kisa SK / Vimmerby 4
446 Lundin, Anders Kristinehamns CK 4
453 Nelson, Calle Eksjö CK 2
422 Nilsson, Björn Hässleholms CK 3
447 Nogéus, Johan Hjo Velocipedklubb 2
450 Nyman, Emil Skellefteå AIK CK 2
436 Olsson, Andreas Hörby CK 4
413 Österberg, Björn Roslins CK 2
429 Österholm , Christopher CK Hymer 4
441 Persson, Magnus Edsbyns SK 4
440 Rangefelt, Jens CK Lunedi 2
442 Sigurdh, Patrik Tenhults SOK 4
427 Sjöström, Håkan Örebrocyklisterna 4
435 Smeds, Håkan MTB Täby 4
405 Sparr, Henrik Bistro Cycling Club / Kanonaden cykling Team 1
424 Steinrud, Johan Spårvägen CF 4
456 Stenberg, Anders OK Vivill 2
430 Ström, Jon IFK Sala 4
455 Wahlstedt, Andreas Örebrocyklisterna 2
420 Winberg, Fredrik Tullinge SK 3
431 Winzell, Fredrik CK Aspen 4

Herrar 50 / 77 km - 42 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
535 Ahl, Niclas Södertälje CK 2
519 Aspelin, Björn Gävle CA 4
538 Backman, Jan Cykelklubben Örnen 4
517 Bergfjord, Anders CK Ceres 4
503 Carlsson, Stefan Kolmårdens MTB 1
536 Ek, Stefan Södertälje CK 4
507 Eliasson, Robert Hisingens CK 2
540 Fahlström, Johan IFK Sala 3
504 Gingbäck, Kay Eskilstuna CK / Eskilstuna 2
525 Gustafsson, Peter Brudpiga RK 4
520 Hammarskiöld, Mattias CK Kultur 4
541 Hansen, Lars Highland Cycling Club 1
501 Hegender, Henrik Borgholm CK 1
502 Hoel, Sven Ove Gjensidige Sport 1
511 Janson, Mattias Ulricehamns CK 3
508 Johansson, Anders Kvänums IF 2
515 Jonsson, Tomas Länna Sport CK 3
543 Källqvist, Fredrik CK Olympic 4
526 Karlsen, Tony Tullinge SK 4
534 Karlsson, Mikael Team Veho Trucks Sweden 2
537 Kosonen, Kaj Tibro Cykelklubb 3
506 Lapajne, Alexander CK X 2
533 Larsson, Marcus Cykelklubben Sundet 2
529 Lernerud, Anders Trosabygdens OK 3
509 Ljunggren, Anders Örebrocyklisterna 2
518 Ljungh, Jonas Aktivitus SC 4
528 Löfqvist, Göran Ringmurens CK 4
514 Mathiasson, Peter Hässleholms CK / Team Cykelcentralen 3
510 Mörk, Pär CK Ceres 3
539 Nielsen, Johan CK Hymer 4
505 Nilsson, Per-Olov OK Hammaren 2
527 Nordin, Joakim CK Uven 4
542 Repshus, Steffan CK Elverum 1
523 Rundgren , Peter Kungsbacka CK 4
513 Schönning, Michael Brudpiga RK / Kolmilan 2
522 Sjögren, Anders Västra Ämterviks IF 4
530 Sundqvist, Benneth Kungsörs SK 4
516 Thörnros , Jonas Mera Lera MTB 3
532 Törnhult, Dan Gävle CA 3
524 Vånder, Erik Umara SC 4
531 Wallberg, Fredrik IK Hakarpspojkarna 4
521 Wigren, Patrik Hjo 4

Herrar 60 / 77 km - 7 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
602 Aasa, Magnus CK Master 3
603 Johansson, Jan-Anders Falkenbergs CK 4
604 Jonsson, Mats Springtime Sports Club 4
607 Olsson, Tommy IFK Sala 2
605 Raud, Johan Aktivitus SC 4
606 Storm, Thomas Specialized Concept Store CK 4
601 Suonperä, Esa Mjölby CK 3

Herrar Sport / 77 km - 33 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
212 Aasa, Jakob CK Master 4
227 Adamsson, Daniel Mariestadcyklisten 3
201 Bäckelin, Daniel Aktivitus SC 2
203 Berletin, Carl-Johan Borgholm CK / Alpe-Eyewear 3
221 Björklund, Markus Tibro Cykelklubb 4
230 Borg, Gustav Kolmårdens MTB 4
234 Broberg, Loffe Alingsås 4
226 Bruner, Jonathan JKB 4
206 Dahlberg, Fredrik Stockholm 4
233 Dahlin, Patrik Team 30k 3
202 Edvardsson, Jimmy Umara SC 2
210 Ellemyr, Patrik Hallsta MTB 4
207 Funke, Andreas Laxå CK 4
208 Furunäs, Jimmie Strängnäs CK 4
205 Gefvert, Jonas OK Tyr 4
224 Gustafsson, Emil Almby IK 3
228 Hagberg, Per OK Vivill 4
215 Hansson, Rikard Tibro 4
209 Hellberg, Alexander Laxå CK 4
232 Hildebrand, Peter Team Ormsalva AC 4
217 Holmbäck, Simon Tibro Cykelklubb 4
220 Jonsson, Hasse Skövde CK 4
216 Kedén, Martin Tibro Cykelklubb 4
223 Kedén, Niklas Team 30K 3
231 Lood, Krister Falköpings CK 4
219 Mossberg , Ludvig Varbergs MTB 4
218 Niemelä ingvarsson, Max Varbergs MTB 4
229 Oskarsson, Sonny Alingsås SC 4
214 Pickl, Johan Kungsörs SK 4
211 Robertsson, Magnus Sävedalens Cykelklubb 4
225 Serneke, Ola Serneke Allebike CK 4
204 Söderman, Pontus Mariestadcyklisten 4
213 Solsjö, Niklas Skövde CK / Furhoffs Rostfria 4

Herrar Motion / 77 km - 157 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
8048 Agapiev, Ivan Mölndal 6
8128 Åkesson, Roger Värsås 6
8084 Åkesson, Tobias TRV Fritidsföreningen Göteborg 7
8079 Aldén, Sebastian IFK Sala Triatlon 6
8007 Alfredsson, Christian Halmstad MTB 5
8071 Almetun Smeds, Adrian CK Master 6
8099 Alvarsson, Ulrik Västervik 7
8023 Andersson, Magnus Team WästgötaPöjka 5
8056 Andersson, Mathias Umarasportsclub 6
8035 Andersson, Mikael Floda 5
8143 Andrén, Rickard Mariestad 6
8112 Antonsson, Robin Karlsborg 7
8093 Arbhede, Viktor Hallby 7
8081 Arenius, Niklas Mera Lera MTB 6
8086 Arneland, Sebastian Trafikverkets Fritidsföreningen 7
8008 Axell, Jan Fredrikshofs IF CK 5
8098 Berg, Per Fagersanna 7
8102 Berggren, Daniel Mölnlycke 7
8031 Berggren, Johan Mera Lera MTB 5
8068 Berggren, Mattias Skövde Triathlon 6
8003 Bergström, Johan IK Nocout.se 5
8113 Bernhardsson, Kristofer IkNocOut.se 7
8005 Beskow, Johan Vallentuna CK 5
8076 Blomkvist, Håkan Karlstad 6
8149 Bramstedt, Anders 338 Småland Triathlon & MF 6
8002 Bruun, Tom Gamla Uppsala 5
8091 Carlsson, Patrik TorslandaMTB 7
8045 Carlsson , Mats Skövde CK 6
8136 Cepele, Dovydas MTB Täby 5
8103 Chabouni, Sami Södertälje CK 7
8126 Curwen, Vincent Skövde 6
8001 De Wit, Dennis Lomma 5
8040 Ekelund, Jonny Skövde 6
8105 Eklund, Richard Lidköping 7
8009 Englund, Johan Vattholma 5
8148 Eriksson, Linus Skovde 7
8134 Falk, Bengt Örebro 6
8094 Fingal, Andreas Huskvarna 7
8110 Fläderblom, Oskar Göteborg 7
8120 Forsberg, Jonas Limmared 7
8037 Forsgren, Olliver Tidspeed 5
8129 Forslund, Per Tidaholms CA 6
8046 Fransson, Daniel CK Natén Säter 6
8146 Frick, Rickard Trollhättans SOK / Team NGU 6
8140 Genberg, Johan Skövde 5
8012 Götsten, Henrik Vårgårda CK 5
8154 Graaf, Anders Skövde 8
8152 Granquist, Mattias Däckson 8
8157 Grekula, Mikael Bollebygd 7
8016 Gruvaeus, Mattias Almby IK 5
8096 Gustafssob, Mattias Taberg 7
8058 Gustafsson, Andreas Tidaholms CA 6
8027 Gustafsson, Christoffer Norbergs CK 5
8072 Gustafsson, Johan Team LeWa Sport / Team LeWa Sport 6
8138 Gustafsson, Johan Mariestadcyklisten 7
8044 Gutlöv, Lars Västervik 6
8125 Hasanaj, Albert Skövde 6
8042 Helgesson, Tonie CK C4 6
8050 Helm, Fredrik Kvänums IF 6
8117 Helsing, Niklas TIDAHOLM 8
8013 Hemberg, Daniel Kvänums IF 5
8155 Hilmersson, Hugo Kullavik 6
8156 Hilmersson, Peter Kullavik 6
8006 Hjortsberg, Marcus MTB Täby 5
8065 Holmberg, Jesper Skövde 6
8085 Holmberg, Jon AXA SC 7
8067 Jansson, Lasse Eksjö CK 6
8062 Jansson, Magnus Gustavsberg 6
8028 Jervhed, Björn Kbg 5
8022 Johansson, Daniel Skultorp 5
8122 Johansson, Karl Lerdala IF 5
8074 Johansson, Sebastian Team KBK Bikes CK 6
8151 Johansson, Thomas Skövde 7
8030 Josephsson, Håkan Eksjö CK 5
8116 Jürisoo, Erik Skövde 8
8131 Källgren, Björn Eksjö CK 5
8080 Kallio, Christian Skövde 6
8092 Karlsson, Fredrik NÄSSJÖ 7
8144 Karlsson, Johannes Kvänums IF 5
8082 Karlsson, Lars Valbo AIF 7
8090 Kindbom, Magnus Västerås 7
8039 Klein, Till Borsökna 6
8057 Knutsson, Jesper Skövde 6
8043 Knutsson, Peter Jönköpings CK 6
8109 Larsson, John Karlsborg 7
8127 Lennartson, Per Hässelby 7
8115 Liljedahl, Stefan Ljungslätt raceway 7
8018 Lindblad, Fredrik Uddevalla CK 5
8034 Lindborg, Christer Åsarp 5
8100 Lindfors, Janolov Torsåker 7
8101 Lindgren, Bo Källbottens IK 7
8088 Lindgren Sörlin, Per Obbola IK 7
8145 Lindholm, Samuel Skövde 7
8020 Lindqvist, Niclas Team Kundfokus Vetlanda 5
8123 Lindroos, Jonny Sportson Barkarby-Danderyd 5
8004 Lindström, Richard Team Sundstorpscykel 5
8097 Ljung, Anders Tibro Cykelklubb / Furhoffs 7
8104 Ljungberg, Dick Tidaholms CA 7
8064 Lundberg, Urban Team Lundberg 6
8010 Lundén Windahl, Daniel Örebrocyklisterna 5
8075 Madsen, Jakob Mountainbike Club Vejle 6
8132 Målmark, Christian Kållered 7
8070 Menon, Cyril Göteborg 6
8135 Montell, Zackarias Eksjö 5
8137 Nilsson, Axel Näshulta 5
8049 Nilsson, Lars Astrazeneca if 6
8158 Nilsson, Lars Mariapark EL CK 6
8147 Nilsson, Mats Motala 6
8119 Nilsson, Thomas Kristinehamns CK / Däckson 8
8053 Nordin, Fredrik Degerfors 6
8069 Norelius, Anders OK Tyr 6
8083 Nyrén, Martin Eskilstuna CK 7
8142 Öhrman, Magnus Örebro 5
8059 Olsson, Sebastian Norrtälje 6
8107 Olsson, Tony Karlskoga 7
8061 Östergren, Claes Åkersberga 6
8015 Östlund, Johan Almby IK 5
8106 Persson, Fredrik Lidköping 7
8063 Persson, Joakim Furhoffs 6
8066 Persson, Markus OK Tyr 6
8108 Petersen, Hasse DMK 7
8060 Peterson, Lars Tidaholms CA 6
8038 Polzer Rudhem, Robin RTmotor 6
8121 Rapp, Adam Skövde CK / Rapp Fastigheter AB 6
8036 Ringeby, Claes Floby 5
8118 Ryberg, Jesper Karlsborg 8
8052 Saemundsson, Arni CK Lunedi 6
8047 Simonson, Fredrik Göteborg 6
8073 Sivertsson, Magnus Laxå CK 6
8019 Sjöqvist, Per Mera Lera MTB 5
8160 Skancke, Espen GOAT 5
8033 Skogman, Fredrik Hallsta MTB 5
8114 Skoog, Martin Skövde 7
8055 Spångberg, Lars CK Lunedi 6
8124 Staberg, Perhenrik Skövde CK 7
8025 Strand, Mikael Halmstad MTB 5
8159 Ström, Tomas Skövde 6
8024 Strömberg, Niklas Lerdala IF 5
8150 Suck, Alexander Värnamo 7
8014 Svennebring, Stefan MTB Täby 5
8153 Svenson, Erik Sandared 5
8130 Svensson, David Bistro Cycling Club 6
8026 Svensson, Dennis Torslanda mtb 5
8029 Taube, Per CK Bure 5
8021 Tidholm, Daniel Surte 5
8051 Timander, Erik Lund 6
8032 Turborn, Michael StrokeRide CK 5
8017 Turborn, Pierre Eskilstuna CK 5
8139 Uddh, Henrik Skövde 5
8077 Varvensten, Peter Tidaholms CA 6
8089 Walle'n, Patrik Fristad 7
8078 Wäring, Anders Team Wästgötapöjka 5
8041 Westesson , Håkan CK C4 6
8054 Willer, Lars Moramast 6
8111 Wilnersson, Jonas Jonas 7
8095 Windahl, Niclas Nora 7
8133 Zetterström, Björn Rapp Fastigheter 6

Herrar Motion / 42 km - 66 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
7064 Andersson, Alexander Kristinehamns CK 8
7007 Andersson, Lars Götene 8
7049 Andersson, Niclas Muggebo 8
7063 Andersson, Peter Kristinehamns CK 8
7065 Bellander, Johan Laxå CK 8
7055 Bengtsson, Mattias Team Kungälv IS 8
7044 Björkman, Christian Beos Bygg 8
7026 Blomqvist, Arne Almby IK 8
7062 Börjesson, Peter Göteborg 8
7015 Botin, Tobias ELVERKET 8
7047 Branzell, Eskil Mera Lera MTB 8
7002 Brisslert, Mikael Team Novitius 8
7057 Carlsson, Fredrik Almby IK 8
7046 Davidsson, Jonas Mera Lera MTB 8
7050 Engman, Arvid Cementa 8
7053 Erlandsson, Daniel Cementa 8
7013 Granath, Robert Närkes Kil 8
7032 Granman, Patrik Eksjö CK 8
7027 Granqvist, Henrik Klämmesbo MTB 8
7042 Grimmergård, Tobias Bredareds IF 8
7056 Gunnarsson, Kenneth Laxå CK 8
7030 Gustavsson, Mattias Team Västgötapöjka 8
7003 Hagman, Roger Alingsås SC 8
7017 Hagström, Kenneth Team Hagström 8
7066 Hedin, Jonas Cementa 8
7035 Hedlund, Christian Älta 8
7036 Hedlund, Edwin Tyresö CK 8
7041 Högström, Mats GSK 8
7038 Holster Westerberg, André Örebrocyklisterna / S2tri 8
7034 Jahnstedt, Stefan Mullsjö 8
7016 Johansson, Henrik ELVERKET 8
7052 Johansson, Mattias Cementa 8
7043 Johansson, Tomas Bredared 8
7039 Jönsson, Björn Hyltebruk 8
7037 Karlsson, Anton Enköpings CK 8
7001 Kindmalm, Johan Team WästgötaPöjka 8
7061 Klasson, Oscar Kvänums IF 8
7020 Krångh, Matz Team novitius 8
7023 Larsson, Hampus Team Skavsår Skövde 8
7060 Lind, Andreas Sockertoppen IF 8
7058 Lundberg, Hugo Föreningen Wexiö Velo 8
7031 Madsen, Søren Kirkegaard Vejle mountainbike klub 8
7012 Nilsson, Jörgen Lanik 8
7018 Nordh, Mikael Skövde 8
7029 Nyblad, Simon TEAM SNIGEL 8
7048 Östling, Peter Falu CK 8
7019 Pedersen, Björne Hunneberg Sport o MK 8
7045 Persson, Daniel Laxå CK 8
7033 Persson, Håkan Laxå CK 8
7028 Pettersson, Johan Göteborg 8
7009 Pettersson, Stefan Mariestad 8
7008 Räf, Erik Öglunda 8
7054 Randström, Fredrik Västra Ämterviks IF / Team Ahlsell Värmland 8
7021 Rimås, Anders Huskvarna 8
7006 Rollof, Fredrik Kil 8
7005 Rollof, Styrbjörn Kils Slalomklubb 8
7014 Rosén, Marcus ELVERKET 8
7011 Sjunnesson, Bengt Slöinge 8
7059 Sköld, Morgan Finspångs CA 8
7051 Svantesson, Gustav Mariestad 8
7004 Svantesson, Stellan Lugnås 8
7040 Svensson, Anders Lerum 8
7022 Thörnberg, Niklas Team Wrath of God MTB 8
7025 Tigerberg, Marcus Lidköping 8
7010 Waldner, Christofer Örebro 8
7024 Wedebrand, Marcus Lidköping 8

Herrar Motion / 38 km - 14 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
6001 Alamaa Karlberg, Mikael Vendelsö 8
6012 Bergman, Henrik If Långsam 8
6013 Breding, Alfred Mölltorp 8
6008 Dahl, Alfred Sälens IF 8
6007 Fransson, Kevin Skövde CK 8
6009 Gerhardsson, Joakim Team Taikon 8
6014 Ingvarsson, Lars-Olof Varberg 8
6006 Liljedahl , Emil Ljungslätt raceway 8
6005 Magnusson, Michael Berghem 8
6015 Nilsson, Jalmar Skövde CK 8
6003 Sköldheimer, Andreas Huskvarna 8
6011 Slottäng, Markus Skövde 8
6002 Tallqvist, Bertil IK Trasten 8
6010 Tufvesson, Axel CK Lunedi 8

Duo Motion / 38 km - 18 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
9101 Alfredsson, Jenny Skövde CK 9
9001 Alfredsson, Oskar Skövde CK 9
9103 Bardh, Petra Taberg/Motala 9
9104 Bergman, Daniel Skövde 9
9108 Ek, Christian Sälens IF 9
9008 Ek, Elliot Sälens IF 9
9107 Eriksson , Stefan Sälen 9
9003 Gustafsson, Alva Team LeWa Sport 9
9106 Lundin, Anna Eksjö CK 9
9006 Lundin, Ellie Eksjö CK 9
9105 Magnusson, Mattias Skövde CK 9
9005 Millved, Amelia Skövde CK 9
9004 Nordh, Arvid Skövde CK 9
9002 Rytterkull, Emil Borlänge CK 9
9102 Rytterkull, Mattias Borlänge CK 9
9007 Smeds, Lucas Sälen 9
9009 Zetterberg, Hilda Skövde 9
9109 Zetterberg, Stefan Skövde 9