Startlista till Lida Loop : 509 deltagare

Herrar Elit - 36 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
3 Åkesson, Erik KIA Cycling Team 1
21 Andersson, Hugo Mera Lera MTB 2
15 Berglund, Axel Härnösands CK / Härnösand 4
10 Blomqvist, Alexander Vincent Serneke Allebike CK / Serneke Allebike MTB Team 1
5 Dahl, Stefan KIA Cycling Team 1
34 Djärv, Oskar Ryska Posten SK / Bara Posten Racing Team 4
28 Erlandsson, Alexander Västerås CK 2
37 Flockhart, Mikael Järfälla CK / Cykelhuset.com 1
20 Franzén, Patrik Östra Aros CK / CykelHuset UV 3
16 Grankvist, Henrik Sigtuna Märsta Arlanda CK 4
19 Hansson , Kim Storviks IF 2
11 Henrysson, Viktor Träningskonsulten SC 1
30 Junsved, Erik MTB Täby 2
1 Karlsson, Joel Bålsta CK 1
7 Lillpers, Nils Team TCM Sweden CF 1
9 Lindgren, Emil Serneke Allebike CK / Serneke Allebike MTB Team 1
13 Löfgren, Lars Falu CK 2
31 Mattelin, Erik BAUHAUS Sportklubb 1
29 Merkel, Lukas CK Hymer 1
4 Nordin, Isak CK Uven 1
6 Norén, Johan Skövde CK 1
2 Öijer, Henrik Falu CK 1
26 Östling, Alexander Falu CK 4
24 Persson, Lucas CK Falken / CK Falken Racing Team 4
12 Sikström , Johannes Obbola IK / Team Advania OIK Elit 2
22 Sjursvens, Dan Team KBK Bikes CK 3
18 Stark, Filip Team Ormsalva AC / Team Ormsalva AC 3
33 Steen, Jonatan Falu CK 1
25 Ström, Filip KIA Cycling Team 2
23 Svensson, Christian KIA Cycling Team 3
8 Svensson, Jesper Träningskonsulten SC 1
17 Swedberg, Sebastian MTB Täby 3
36 Tiedje, Thaddäus CK Uni 4
32 Wäppling, Fredrik Kolmårdens MTB 2
35 Wengelin, Matthias Länna Sport CK 1
27 Wennebro, Hampus Kvänums IF 4

Damer Elit - 13 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
1001 Bohlin, Amanda CK Hymer 0
1012 Fahlin, Emilia Örebrocyklisterna / FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope 0
1007 Israelsson, Felicia HiQ Sports Club 0
1006 Kjellberg, Petra Falkenbergs CK 0
1005 Kjellqvist, Fanny She Rides CK / Team She Rides 0
1009 Lagrange, Eva Obbola IK / Team Advania 0
1010 Larsson, Nellie Bukten Mountainbike Klubb 0
1004 Öhman, Cassandra Värmdö CK / Team Sweden Mountainbike 0
1013 Rälg, Matilda She Rides CK 0
1011 Rönnebrand, Josefin Luleå CK 0
1003 Sjöberg, Stina She Rides CK / Team She Rides 0
1008 Stenerhag, Jennie Falu CK / ÅBRO 0
1002 Wallin, Johanna She Rides CK / Team She Rides 0

Herrar Juniorer - 5 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
2003 Andersson, Erik Skövde CK 2
2001 Juntikka, Markus Härnösands CK 2
2005 Molinder, Alex Spårvägen CF 4
2004 Morberg, Isac Västerås CK 2
2002 Pettersson, Carl Mjölby CK 2

Herrar 30 - 45 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
3233 Alf, Morgan Möre BK / Södermöre MTB 3
3210 Andersson, Markus Brudpiga RK / SAMBIKE-CEETEC 2
3222 Andersson, Thim CK Falken / CK Falken racingteam 4
3215 Björkgren, Tobias Echelon Cycling and Triathlon Club 3
3227 Börjes, Lukas IK Jarl Rättvik 3
3239 Carlsson, Albin Kisa SK / Team Motosport 2
3212 Eriksson , Marcus CK Ceres 2
3213 Evertsson, Niklas Örebrocyklisterna 3
3216 Fahlström , Emil Örebrocyklisterna 3
3228 Forsström, Daniel Kungsörs SK 4
3221 Franzén, Christian CK C4 4
3223 Gråd, Erik CK Hymer 3
3240 Gustafsson, Anders Baroudeur Fietsclub 4
3205 Gustafsson, Johan Ulricehamns CK 2
3203 Hammarström, Tommy IK Jarl Rättvik 1
3217 Hedström, Pär Brudpiga RK / Leksand 3
3201 Hermansson, Fredrik Dala-Järna IK 1
3202 Högdahl, Sebastian Team TCM Sweden CF / Team TCMcykel.se 1
3237 Johansson, Kim Highland Cycling Club 3
3219 Kabo, Victor Järfälla CK 4
3242 Kåregren , Tomas Örebrocyklisterna 3
3234 Karlström, Remo Höga Kusten Cyklisterna 4
3208 Landhage, Fredrik Team TCM Sweden CF / Team TCM 2
3220 Larsson, Axel Hudiksvalls Cykelklubb 4
3211 Lidman, Johan Northern XC Sportsclub / Northern XC Sportsclub 2
3204 Louca, Nicholas Järfälla CK 2
3218 Lundin, Niklas Eksjö CK 3
3245 Nilsson, Markus Sumo CC / Sumo Cycling Club 1
3207 Nises, Daniel CSK Ludvika 2
3229 Peltoniemi, Fredrik Sandvikens CK 4
3241 Rask, Linus Sumo CC 3
3238 Ringvall, Andreas Sala CK 1
3244 Roos Lindberg, Emil Härnösands CK 4
3235 Runfeldt, Björn Sala CK 4
3214 Smederöd, Viktor Borlänge CK 3
3230 Smedhs, Erik CK Falken 4
3236 Steen, Anton CK Valhall / CK Valhall by Jarla 4
3232 Svensson, Anders Skruvstads Idrottsklubb / Värmskog mtb 3
3209 Tängman, Stefan Northern XC Sportsclub 2
3206 Toldnes, Johnny Umara SC / Repear.se Cycling Team 2
3224 Van Hoovels, Kevin MTB Team Langdorp 1
3231 Wedenborg, Magnus CK Falken 4
3226 Wiberg, Isak Mera Lera MTB 4
3243 Wickberg, Jens Ski-bike & Run SC 2
3225 Widell, Andreas Värmdö CK / MK Cycling 4

Damer 30 - 8 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
3003 Albrektsson, Jenny Stockholm City Triathlon 0
3008 Deckner, Fanny Tyresö CK 0
3007 Ehlin Kolk, Maria Hamilton Adventure Team 0
3002 Ekblad, Elisabet Trosabygdens OK 0
3005 Johansson Wallin , Josefin IFK Sala 0
3001 Lindell, Sandra CK Natén Säter 0
3006 Lindqvist, Mona Vincents Cycling Club 0
3004 Smederöd, Helena Borlänge CK 0

Herrar 40 - 59 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
4247 Andersson, Emil IFK Sala 4
4204 Bäckgren, Gunnar Norbergs CK 1
4219 Berggren, Mattias Storviks IF 3
4244 Boman, Magnus IFK Sala 4
4216 Ceder, Christian Länna Sport CK 4
4225 Deijfen, Johan D&E Bearings 4
4207 Devall, Christer Northern XC Sportsclub 2
4235 Dimitrov, Dejan Länna Sport CK 4
4237 Eklund, Andreas IFK Sala 4
4208 Eklund, Patrik AXA SC / Ludvika 2
4228 Eriksson, Magnus CK Uni 4
4246 Eriksson, Micke CK Stabil 2
4227 Eriksson, Tobias CK Uni 4
4217 Fahlström, Patrik IFK Sala 3
4257 Fransson, Jim Skövde CK / Skövde CK 1
4245 Frick, Jakob Länna Sport CK 4
4252 Gaca, Pawel Hydrokraft AB 2
4254 Gerber, Craig Falu CK 3
4213 Germundsjö, Jens Bålsta CK 3
4253 Grass, Daniel CK Lunedi 1
4221 Gustafsson, Christian Trosabygdens OK 3
4231 Hansson, Pär Södertälje CK 3
4211 Jansson, Henrik HiQ Sports Club 2
4250 Jansson, Tomas Gävle CA 3
4241 Jedenfalk, Paul Vreta Skid o MK 3
4223 Johansson, Andreas Eskilstuna CK / Eskilstuna 3
4224 Johansson, Mats Tibro Cykelklubb 3
4239 Karjalainen, Petri Motala AIF CK 4
4206 Karlsson, Magnus Enköpings CK 2
4205 Karlsson, Mikael Tierps CK 2
4220 Koitrand, Martin Västerås CK / Adrenaline monkeys 3
4249 Kumlin, Daniel CK Uni 4
4209 Kumlin, Per MTB Täby 2
4229 Landström , Jerry Järbo IF 4
4243 Lind, Henrik IFK Sala 4
4251 Lindén, Vincent CK Valhall 4
4258 Lindqvist, Anders MTB Täby 3
4212 Lindström, Anders Eskilstuna CK 2
4215 Mattsson , Matts IK Jarl Rättvik 3
4203 Midelf, John Länna Sport CK 1
4255 Nogeus, Johan Hjo Velocipedklubb 3
4240 Norin, Johan CK Norrtälje 4
4236 Östman, Mattias Strängnäs CK 4
4256 Parmklev, Jimmy HiQ Sports Club / Bauhaussportklubb 3
4234 Petruson, Jonas Umara SC / Umara Sports Club 3
4210 Rangefelt, Jens CK Lunedi 2
4202 Rönmark, Per Tyresö CK 1
4218 Rudberg, Johan Järfälla CK 3
4214 Rydell, Anders Södertälje CK 3
4242 Ryno, Erik Tullinge SK 4
4230 Sjöström, Håkan Örebrocyklisterna 4
4222 Smeds, Håkan MTB Täby 3
4248 Söder, Christian Bistro Cycling Club 4
4226 Steinrud, Johan Spårvägen CF 4
4238 Ström, Jon IFK Sala 4
4201 Strömblad, Per CK La Chemise.se 1
4232 West, Robert Hallsta MTB 4
4233 Winberg, Fredrik Tullinge SK 4
4259 Witén, Andreas VPF Punschrullen 4

Damer 40 - 11 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
4004 Bäckstrand, Kristina Västerås CK 0
4011 Berg, Pernilla Länna Sport CK 0
4006 Clarkson, Camilla Womens Bikejoy CK 0
4008 Danielsson, Erica Västerås CK 0
4001 Hennies , Cecilia Länna Sport CK 0
4003 Rudberg, Anna Järfälla CK 0
4005 Sahlqvist, Helena Karlskogacyklisterna 0
4010 Skogberg, Emma She Rides CK / She Rides 0
4007 Tham, Theresa She Rides CK 0
4002 Tufvesson, Linda FK Trampen / Sweden Mountainbike 0
4009 Wallinder, Åsa Västerås CK 0

Damer 50 - 3 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
5003 Eliasson, Jenny Norbergs CK 0
5002 Östlund , Christina IFK Sala 0
5001 R Kågström, Malin Skellefteå AIK CK / E-son Bike Team 0

Herrar 50 - 42 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
5222 Ahl, Niclas Södertälje CK 4
5242 Andersson, Niclas Kolmårdens MTB 2
5238 Backman, Jan Erik Cykelklubben Örnen 4
5236 Bergfjord, Anders CK Ceres 4
5201 Carlsson, Stefan Kolmårdens MTB 1
5230 Ek, Stefan Södertälje CK 4
5220 Eklund, Johan She Rides CK / Avesta 4
5223 Eriksson, Mats Sigge CK 4
5221 Friman, Jerry Djurgårdens IF Cykelförening 4
5206 Gingbäck, Kay Eskilstuna CK 2
5227 Gustafsson, Peter Brudpiga RK 4
5241 Harrysson, Mats Enköpings CK 4
5208 Hegender, Henrik Borgholm CK 2
5232 Johansson, Anders Kvänums IF 3
5233 Jonsson, Tomas Länna Sport CK 4
5212 Jussi , Teuvo Gävle CA 3
5225 Kågström, Lelle Skellefteå AIK CK / E-son bike team 4
5214 Karlsen, Tony Tullinge SK 3
5240 Karlsson, Stefan Järfälla CK 3
5203 Kosonen, Kaj Tibro Cykelklubb 2
5205 Lapajne, Alexander CK X 2
5209 Larsson, Marcus Cykelklubben Sundet 2
5211 Larsson, Tomas Ringmurens CK 3
5216 Lernerud, Anders Trosabygdens OK 3
5239 Lindgren, Carl Johan Järfälla CK / Järfälla CK 4
5202 Mård, Henrik Djurgårdens IF Cykelförening 1
5204 Mörk, Pär CK Ceres 2
5207 Nilsson, Per-Olov OK Hammaren 2
5228 Nordin, Joakim CK Uven 4
5219 Pakkanen, Tomas Södertälje CK 4
5218 Plogner, Jonas Sigge Cykel klubb 4
5226 Risberg, Tomas IK Jarl Rättvik 4
5234 Sahlberg, Ulric Gävle CA 4
5235 Sandvik, Markus Gävle CA 3
5213 Schönning, Michael Brudpiga RK / Utesport.nu 3
5231 Sundqvist, Benneth Kungsörs SK 4
5229 Thörnros , Jonas Mera Lera MTB 4
5215 Törnhult, Dan Gävle CA 3
5224 Von Sydow Persson, Calle MTB Täby 4
5210 Wallberg, Fredrik IK Hakarpspojkarna 3
5237 Westin, Stefan Djurgårdens IF Cykelförening 4
5217 Zetterström, Johan Spårvägen CF 3

Herrar 60 - 11 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
6011 Dertell, Bo Länna Sport CK 4
6002 Friman, Johnny Djurgårdens IF Cykelförening 4
6009 Hagestam, Anders Echelon Cycling and Triathlon Club 4
6008 Jäderfeldt, Peter Södertälje CK 4
6004 Melkersson, Hans Trosabygdens OK 4
6006 Olsson, Tommy IFK Sala 3
6003 Raud, Johan Aktivitus SC 4
6005 Storm, Thomas Specialized Concept Store CK 4
6001 Suonperä, Esa Mjölby CK 3
6007 Wall, Anders Rocket Racing Sweden 4
6010 Wizner, Zbigniew Tullinge SK 3

Herrar Sport - 30 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
514 Andersson, Urban Köpings CK 4
507 Aspelin, Björn Gävle CA 4
527 Bäckelin, Daniel Aktivitus SC 3
505 Bengtsson, Lars Gävle CA / Wolpack Vikings 4
513 Berggren, Joakim Almby IK 4
523 Borg, Gustav Kolmårdens MTB 4
506 Boström, Björn Järbo IF 4
519 Bruder, Robin Linköping 4
501 Dahl, Alfred Älvsjö Bmx-klubb 3
504 Dahlberg, Fredrik Stockholm 4
518 Dahlbom, Pär Försvarets SK 4
524 Ellemyr, Patrik Hallsta MTB 4
522 Eriksson, Jim Rembo IK 2
520 Funke, Andreas Laxå CK 3
517 Gefvert, Jonas OK Tyr 4
528 Giaretta, Henrik Swecycling Club 4
525 Helgesson, Daniel Gimonäs CK / Gimonäs CK 4
526 Hellberg, Alexander Laxå CK 4
512 Hellström, Erik Gävle CA 4
521 Hildebrand, Peter Team Ormsalva AC 4
503 Kalenius, Karl-Henrik Länna Sport CK 3
511 Karlsson, Nils Katrineholm 4
515 Liljeby, Jens Gävle CA 4
509 Lipskog, Robert Gävle CA 4
502 Nilsson, Lennart IK Jarl Rättvik 3
530 Norling, Mattias CK Natén Säter 2
516 Persson, Joakim Borlänge CK 4
510 Pickl, Johan Kungsörs SK 4
529 Sundberg, Roger Järfälla CK 4
508 Syrén, Erik Spårvägen CF 4

Damer Sport - 3 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
1502 Hellberg, Marika Hudik Triathlon Klubb 0
1503 Holmström, Emelie Kamrat- och idrottsföreningen 0
1501 Isaksson, Maija Tullinge SK 0

Herrar Motion (65 km) - 177 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
7243 Abrahamsson Geyer, Ronnie Älvsjö 6
7363 Åkerwall, Max Grödinge 5
7207 Almgren, Erik Viggbyholm 5
7219 Almgren, Fredrik CK La Chemise.se 5
7256 Alsbäck, Henrik Västerås 6
7253 Andersson, Mathias Umarasportsclub 6
7225 Andersson, Mikael Floda 5
7315 Andersson, Stefan Skövde CK 7
7235 Astervik, Magnus StoCKholm 5
7333 Åstrand, Mikael Cramo 7
7208 Axell, Jan Fredrikshofs IF CK 5
7299 Belvén, Richard Tullinge 7
7274 Berggren, Daniel Mölnlycke 6
7289 Blomkvist, Håkan Karlstad 6
7365 Broström, Robert Team Corelli 6
7202 Bruun, Tom Gamla Uppsala 5
7330 Bylund, Tobias Tumba 8
7264 Carnbo, Fredrik Team Flamingo 6
7222 Cepele, Dovydas MTB Täby 5
7307 Chabouni, Sami Södertälje CK 7
7356 Christensen, Olov Tyresö CK 5
7350 Dahl, Stefan MTB Täby / MTB Täby 5
7246 Degerfeldt , Peter ASC 6
7342 Ek, Oscar Cramo 7
7362 Eklöf, Henrik Huddinge 7
7374 Eklund, Niklas Saltsjöbadens Cykelklubb 5
7311 Ekman, Fredrik Torshälla 7
7228 Englund, Johan Vattholma 5
7265 Engström, Andreas Älta 6
7270 Eriksson, Dan Ingarö 6
7314 Eriksson, Lars Strängnäs CK 7
7232 Eriksson, Peder CK Norrtälje 5
7234 Eriksson, Tommy Eskilstuna CK 5
7214 Filipowicz, Aleksander Järfälla CK 5
7287 Flink, Staffan CK Uni 6
7266 Forsenberg, Niklas Älta 6
7201 Fransson, Daniel CK Natén Säter 5
7348 Friedel, Hans Ramnäs CK / Hallstahammar 7
7259 Glas, Edvin Ringmurens CK 6
7376 Glevén, Jan MTB Täby 6
7238 Gruvaeus, Mattias Almby IK 5
7242 Gsänger, Erik SSAB 6
7255 Gustafson, Johan Västerås 6
7239 Gustafsson, Christoffer Norbergs CK 5
7355 Gustavsson, Robert Cramo 7
7220 Haga, Jonas Ängby CC 5
7324 Hallenstål, Magnus MTB Täby 7
7229 Hedlund, Christian Älta 5
7230 Hedlund, Edwin Tyresö CK 5
7280 Hekkala, Mika Södertälje CK 6
7281 Hekkala, Niclas Hägersten 6
7271 Hellsing, Jody Riala 6
7300 Hildingsson, Mikael Karlskrona CK 7
7290 Högberg, Claes Botkyrka mk 6
7323 Holmertz, Hampus Huddinge 7
7260 Holtsjö, Johan Carnegie IF 6
7337 Hooft, Erik Cramo 7
7283 Hörstam, Patrick Trosabygdens OK 6
7371 Jansson, Thomas Södertälje CK 6
7344 Jervinger, Micke Cramo 8
7335 Johansen, Christian Cramo 7
7357 Johansson, Henrik Body4Life 5
7366 Johansson, Magnus Team Corelli 6
7247 Johansson, Patrik Ekerö 6
7312 Johansson, Stephan Täby 7
7252 Jonasson, Mats KIF Toredal 6
7316 Jönnervik, Aron Eksjö CK 7
7215 Jonsson, Jonas Sollentuna 5
7354 Josefsson, Arvid IF Hallby SOK 6
7267 Juselius, Matias IF Åland 6
7262 Kallur, Daniel Värmdö 6
7269 Kangas, Mathias Gävle CA 6
7336 Karlsson, Jan Cramo 6
7284 Karlsson, Mårten Trosabygdens OK 6
7375 Karlström, Martin Underbara vidunder 7
7368 Katainen, Mikko Tumbakickers 7
7329 Kerwien, Peter Lyx o Misär 8
7285 Kindbom, Magnus Västerås 6
7288 Klein, Till Eskilstuna 6
7244 Knutsson, Peter Jönköpings CK 6
7373 Kvissberg, Lennart CK Surhålets Vänner 8
7233 Lager, Mattias CK Uni 5
7327 Lagerlöf, Ingvar Glada Pedalen 7
7297 Larsson, Billy Sigtuna Märsta Arlanda CK 7
7358 Larsson, Per Sundbyberg 5
7334 Leiderman, Mikael Cramo 7
7349 Lejon, P-M Järfälla CK 5
7308 Lenberg, Henrik Skarpnäck 7
7347 Lennartson, Per Hässelby 7
7273 Lettfält, Conny Team No Excuse MTB Stockholm 6
7295 Lindberg, Lars AXA SC / Norberg 7
7248 Lindbom, Daniel Gävle CA 6
7211 Lindeman, Tommi Team Jarla Cykelklubb 5
7203 Lindencrona, Petter Rotmos 5
7326 Linder, Daniel Spårvägen CF 7
7325 Linder, Ludvig Spårvägen CF 7
7282 Lindfors, Janolov Torsåker 6
7212 Lindkvist, Åke Sundsvallscyklisterna 5
7213 Lindkvist, Ove Cykelcenter Södertälje 5
7351 Lindström, Jesper Stockholm City Triathlon 5
7263 Löfstaf, Tomas Länna Sport CK 6
7359 Lööw, Kjell Byrsta Bikers 5
7226 Lundén Windahl, Daniel Örebrocyklisterna 5
7275 Lundgren, Patrick AXA SC 6
7204 Lundin, Johan Hedemora 5
7338 Lundin, Magnus Cramo 6
7322 Lundström, Kjell Solberga 7
7367 Malmberg, Henrik Cykelhuset UV 5
7364 Månsson, Per-Göran Södertälje-Nykvarn OF 5
7227 Martinkus, Vytautas Ieva Venckute TEAM 5
7210 Mattisson, Thomas Tullinge 5
7279 Moberg, Jerker Tyresö 6
7293 Morén, Daniel Tyresö 6
7377 Nilsson, Lars Mariapark EL CK 6
7339 Nordström, Victor Cramo 7
7237 Normark, Björn Tullinge SK 5
7319 Nyrén, Martin Eskilstuna CK 7
7223 Ogunauskas, Audrius VELO Šiauliai 5
7296 Öhlin, Joakim Älvsjö 7
7254 Ohlsson, Fredrik Danderyd 6
7231 Olburs, Vidar Stockholm 5
7372 Olsson, Johan CK Surhålets Vänner 8
7278 Olsson, Sebastian Norrtälje 6
7258 Östling, Göran Gävle CA 6
7291 Östlund, Jan IFK Sala 6
7240 Östlund, Johan Almby IK 5
7305 Överkvist, Jari Västerås CK 7
7345 Palmquist , Jonas Gävle 6
7294 Petersen, Hasse DMK 6
7205 Petersson, Magnus She Rides CK 5
7321 Pettersson, Fredrik CK Dainon 7
7369 Puolitaival, Jimmy Tumba kickers 7
7277 Qvist, Niclas Team Fuxen 6
7317 Qvist, Patrik Askersund OK 7
7361 Rappu, Johan Eskilstuna CK 5
7370 Rennwandt, Christian Kolmårdens MTB 6
7353 Rissler, Johan Tullinge 7
7306 Robinson, Brendan Lidingö 7
7261 Rönneblad, Tobias Östersund 6
7298 Rosén, Johan Umara SC 7
7241 Rosin, Kim Hudik Triathlon Klubb 5
7216 Sandberg, Peter MTB Täby 5
7221 Sandgren , Henri IK Rex 5
7360 Sivertsson, Magnus Laxå CK 6
7320 Sjursvens, Carl Stockholm 7
7292 Skiöld, Jesper Hurtigsyntarnas IF 6
7346 Skoglund, Erik Oxvretens SK 5
7352 Sköld, Morgan Finspångs CA 7
7257 Skoog, Peter AXA SC 6
7302 Slätis, Oskar Sunaru 7
7272 Söderberg, Magnus Segeltorp 6
7217 Sparrfeldt, Erik Tullinge SK 5
7304 Spik, Joakim Tullinge 7
7268 Stake, Roger Sundbyberg 6
7301 Sterner, Peter Sunaru 7
7331 Strandberg, Carl Solna 8
7245 Sundström, Mikael Team NO Excuse MTB Sthlm 6
7206 Törnå, Rikard Umara SC 5
7224 Turborn, Pierre Eskilstuna CK 5
7328 Turesson, Daniel Rådström 8
7309 Uddbäck, Mats FK Finn 7
7286 Uhlin, Jakob Uppsala 6
7332 Wallin, Pontus Täby 8
7236 Werner, Jakob Tullinge SK 5
7218 Westblad, Pär OK Ravinen 5
7343 Wetterström, Erik Cramo 7
7303 Wiberg, Anders MTB Täby 7
7310 Wickström, Robin Tullinge SK / Tullinge Sk 7
7276 Wickström, Robin Tullinge SK / Tullinge SK 6
7251 Wiking, Tommy Järfälla CK 6
7318 Willer, Lars Moramast 7
7313 Windahl, Niclas Nora 7
7341 Windolf, Felix Cramo 7
7340 Windolf, Martin Cramo 7
7209 Wingren, Eric AXA SC 5
7250 Witt, Tobias Viggbyholm 6
7249 Yllen , Erik SKOGÅS 6

Damer Motion (65 km) - 6 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
7003 Fransson Visti, Camilla CK Natén Säter 6
7002 Hedlund, Anna Team TCM 5
7004 Hooft, Charlotte Cramo 7
7006 Johansson, Anette Team Corelli 7
7005 Lööw, Charlotta Byrsta Bikers 7
7001 Yngvesson, Maria Gävle CA 5

Double Loop (44 km) - 36 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
8004 Ackeberg, Anders Handen 5
8035 Almqvist, Leon Härnösands CK 8
8030 Andersson, Patrik Mera Lera MTB 8
8016 Björnstedt, Per-Åke Töjnan MTB Boys 7
8036 Cronehag, Jacob Tranholmen 7
8027 Egertz, Johanna Enskede 8
8009 Eriksson, Eric Saltsjö-Boo 6
8022 Forsberg , Elina Eksjö CK 7
8018 Garell, Sebastian Åkersberga 7
8021 Hägg, Gunnar Tibro Cykelklubb 7
8025 Hällbom, Jonas Eskilstuna CK 7
8013 Harring, Mats Mölndals CK 7
8012 Husak Asp, Johacim Fikaligan 6
8033 Johansson, Cecilia Enköpings CK 7
8031 Lagerlöf, Helene Glada Pedalen 8
8001 Lindblom, Mattias Sollentuna 5
8006 Lindström, Anna TGG Racing Team 6
8014 Lundberg, Johan Åkersberga 7
8023 Lundin, Anna Eksjö CK 7
8024 Lundin, Ellie Eksjö CK 7
8010 Lundin, Ezana Uppsala 6
8028 Lundin, Malin Stockholm 8
8034 Malmström, Marie Järfälla CK 7
8026 Matonog, Christer Vallentuna 8
8008 Mikaelsdotter, Matilda CK C4 6
8003 Norrman, Elias Länna Sport CK 5
8020 Nyberg, Mikael Team Flamingo 7
8011 Östling, Peter Falu CK 6
8032 Pettersson, Jesper Djurö 8
8015 Rinon, Marcos Spårvägen CF 7
8007 Stålnacke, Johnny Örebro 6
8019 Viktorsson, Per Erik Laxå MK 7
8005 Viska, Theresia Solna 6
8017 Wallin, Fredrik Sundbybergs IK 7
8002 Wennberg, Adam Linköping 5
8029 Westerlund, Stefan Enköpings Aif 8

Single Loop (25 km) - 24 st anmälda

Startnummer Namn Klubb/Team Fålla
8515 Appelgren, Anna Rönninge 8
8508 Axenstig, Mikael Järfälla 8
8516 Bäcklund, Lars Södertälje 8
8510 Boholm, Hanna Hanna 8
8509 Boholm, Simon Tullinge 8
8502 Brinck, Roger Sigtuna. 6
8501 Carlsson, Svante Cykelhuset uppland Väsby 5
8511 Dahm, Anders Västerhaninge 8
8503 Elveborg, Andreas Huddinge 6
8518 Grehan, Carl Huddinge Scoutkår 8
8517 Hägg, Peter Hägersten 8
8521 Johansson, Henrik Lida 8
8524 Lind, Fredrik Hägersten 8
8519 Nyrén, Therese Eskilstuna CK 8
8520 Olsson, Krister Lida 8
8506 Östervall, Mattias Tjust Bike o RC 7
8505 Östervall, Oscar Tjust Bike o RC 7
8523 Pettersson, Anna Mjölby CK 8
8514 Såger, Anders Rönninge MTB 8
8522 Sjögren, Henrik Sköndal 8
8507 Ståhl, Albin MTB Täby 7
8513 Vesterli, Nina Huddinge scoutkår 8
8504 Waernberg, Erik Segeltorp 7
8512 Wendel, Christer Huddinge scoutkår 8