Anmälda till Lilla Loop : 124 deltagare

Pojkar 15-16 år (25 km) - 9 st anmälda

Namn Klubb/Team
Attersved, Alvar Tyresö CK
Borell, Filip IK Rex
Edlund, Hugo MTB Täby
Herlin, Albin MTB Täby
Karlsson, Anton Enköpings CK
Kock, Dexter MTB Täby
Listam, Christopher Länna Sport CK
Nygren, Eskil Söderköpings SK / Söderköping
Rosendahl, Ludvig Spårvägen CF

Flickor 15-16 år (25 km) - 1 st anmälda

Namn Klubb/Team
Dahlstedt, Alva Spårvägen CF

Pojkar 13-14 år (25 km) - 8 st anmälda

Namn Klubb/Team
Alvefjord, Teo Saltsjöbadens Cykelklubb
Dovander, William MTB Täby
Karlsson, Albin Ringmurens CK / Visby
Karlsson, Sixten Enköpings CK
Kumlin, Mille Tyresö CK
Malmström, Edwin Järfälla CK
Schönning, Fredrik Länna Sport CK
Tufvesson, Axel CK Lunedi

Flickor 13-14 år (25 km) - 2 st anmälda

Namn Klubb/Team
Kumlin, Klara CK Uni
Yngvesson, Vilda Gävle CA

Pojkar 9-12 år (13 km) - 13 st anmälda

Namn Klubb/Team
Bergh, Arvid Tullinge SK / Tullinge
Brandt, Lucas IF Mantra Sport
Ceder, Hugo Länna Sport CK
Deckner, Henry Tyresö CK
Edlund, Oskar MTB Täby
Göller, Axel Tullinge SK
Hyllenstam, Casper Tyresö CK
Lyckhage, Vidar Järfälla CK
Lyckhage, Vincent Järfälla CK
Malmström, Emil Järfälla CK
Östergren, Emil Trosabygdens OK
Sahlberg, Walter Gävle CA
Toijer, Joar Järfälla CK

Flickor 9-12 år (13 km) - 7 st anmälda

Namn Klubb/Team
Deckner, Nora Tyresö CK
Dovander, Carla MTB Täby
Knutsson, Emelie Tyresö CK
Östergren, Ellen CK Uni
Strömblad, Elma MTB Täby
Strömblad, Emmy MTB Täby
Strömblad, Joline MTB Täby

Ungdom Motion (25 km) - 5 st anmälda

Namn Klubb/Team
Gehander, Ebbe Tullinge SK
Hargin, Molly Spårvägen CF / Hargin
Larvald, Alexander Sollentuna
Malke, Lucas Tullinge SK / Rönninge
Wickström, Ronja Tullinge SK / Tullinge Sk

Ungdom Motion (13 km) - 10 st anmälda

Namn Klubb/Team
Axelsson, Gabriel Saltsjöbadens Cykelklubb
Bergh, Eskil Tullinge SK
Björklund, Emanuel Spårvägen CF / JakobEmanuel
Calén, Alve Tullinge SK
Dean, Jakob Spårvägen CF / JakobEmanuel
Levinson, Märta Tullinge SK
Nikberg, Parsa MTB Täby
Normark, Aston Tullinge SK
Persson, Holger Tullinge SK
Tholin, Edvin MTB Täby / MTB Täby

Familjeklass (25 km) - 3 st anmälda

Namn Klubb/Team
Askengren, Nils Tullinge SK
Gehander, Ebbe Tullinge SK
Lundin, Magnus Fjärdhundra

Familjeklass (13 km) - 19 st anmälda

Namn Klubb/Team
Alvefjord, Frans Saltsjöbadens Cykelklubb
Ärlemo, Alfred Huddinge
Ärlemo, Doris Huddinge
Berggren, Felicia Berggrensrna
Ekengren, Georg Länna Sport CK
Forsberg, Fred Tullinge SK / Tullinge
Gustavsson, Mikael Team Lida
Hagman, Maja Järfälla CK
Hallqvist, Pelle Tullinge SK
Hyllenstam, Hugo Tyresö CK
Illergård, Albin Tullinge SK
Kullberg Thorn, Erik Mountainbikeskolan Nacka
Renlund Sundin, Ava Järfälla CK
Rudberg, Ebbe Järfälla CK
Sjöholm, Kari Tullinge
Strömstedt, Wille KIF Toredal
Tegner, Rex Länna Sport CK
Wickström, Emil Tullinge SK / Tullinge
Yngvesson, Vidar Gävle CA

Nybörjare 6-12 år (2,5 km) - 35 st anmälda

Namn Klubb/Team
Adolphson Krigsman, Olivia Lidingö Cykelklubb
Andersson, Elias Elias
Axelsson, Estelle Nacka
Bäckström, Pelle Spårvägen CF
Berggren, Marianne Eskilstuna CK
Boholm, Alva Tullinge
Boholm, Olivia Tullinge
Braunwarth, August Tyresö CK / Orange
Dahl, Max Älvsjö Bmx-klubb
Forsberg , Valdemar Aneby
Göller, Knut Tullinge SK
Gsänger, Esther Sköndal
Gsänger, Oscar Sköndal
Hargin, Emilia Spårvägen CF / Hargin
Johansson, Gillis Highland Cycling Club
Josefsson, Ebbe IF Hallby SOK
Levinson, Gustav Tullinge SK
Lundberg, Oliver Vendelsö
Manning, Wilfred Stockholm
Mattelin, Sigge Highland Cycling Club
Modin, Ture Edsbyns SK / Spårvägen
Nylén, Tuva Tullinge SK / Tumba
Rahnboy, Matilda KIF Toredal
Rudberg, Otto Järfälla CK
Ryno, Majken Tullinge SK
Sandebrg, Alma Tullinge SK
Sandebrg, Olle Tullinge SK
Tonring, Matheo Tullinge
Tonring, Villemo Tullinge
Tulldahl , Astrid Tullinge SK
Tulldahl , Selma Tullinge SK
Waernberg, Signe Segeltorp
Waernberg, Wilma Segeltorp
Wilnerzon, Olle Tullinge
Yemelina, Erika

Knatterace - 12 st anmälda

Namn Klubb/Team
Attersved, Elton Tyresö CK
Braunwarth, Ludwig Tyresö CK / Grön
Dahl, Tage Älvsjö Bmx-klubb
Filipowicz, Kasper Sollentuna
Larsson, Ingemar
Louca, Melker Hässelby
Lundblad, Sigge
Mattelin, Filippa Highland Cycling Club
Nilsson, Måns Tullinge SK
Rahnboy, Ellinor KIF Toredal
Ryno, Stina Tullinge SK
Wingren, Allan TeamBP