Anmälda till Lilla Finnmarksturen : 142 deltagare

Knatte upp till 7 år 1 km. - 44 st anmälda

Namn Klubb/Team
Berglund, Märta CSK Ludvika / Ludvika
Berglund, Melker CSK Ludvika
Blomdahl, Victor Ludvika
Bodare, Lyke Falu CK
Bodare, Vilja Falu CK
Borgström, Olle Glanshammar
Danielsson, Pelle Smedjebacken
Danils, Selma CSK Ludvika
Dufström, Aaron CSK Ludvika / Ludvika
Dul, Anna Ludvika
Ekman, Bobby Rembo IK
Eriksson, Lina Smedjebacken
Eriksson, Mina Ludvika
Fadzeyeu, Julian Ludvika
Fadzeyeu, Nikita Ludvika
Fagerhill, Maija Hundflen
Fagerhill, Melker Hundflen
Fagerhill, Naemi Äppelbo
Fältsjö Holm, Wilton CSK Ludvika
Floresjö, Juni CK Natén Säter
Fredriksson, Melker CSK Ludvika
Heölberg Forssell, Melwin CSK Ludvika
Hultgren, Lovis Ludvika
Israelsson, Manfred CK Master
Leopoldsson, Bo Hagen
Lindell, Arvid CSK Ludvika
Linderholm, Hjalmar Hjälmarz
Mattelin, Filippa Highland Cycling Club
Modin, Linnea CSK Ludvika
Nord, Stina Örebrocyklisterna
Norenfalk Låås, Lowe CSK Ludvika
Nyhlén Sohl, Lion FabriQen Group AB
Persson, Märta CSK Ludvika
Persson, Melker CSK Ludvika
Risberg, Edvin CSK Ludvika
Salinger, Loveli Mix Sports Club
Smedberg, Loa CSK Ludvika
Ström, Freja Kvänums IF
Sundqvist, Oskar CSK Ludvika / Ludvika
Sundström, Vera CSK Ludvika
Tsymbaliuk, Tamara Ludvika
Vingstedt Lindgren, Emilia Falun
Vingstedt Lindgren, Filip Falu CK
Zhou, Dao CSK Ludvika / Ludvika

Nybörjare 8 år (födda 2014) 2 km. - 17 st anmälda

Namn Klubb/Team
Axman, Valter Västerås CK
Barrsäter, Alfred Norbergs CK
Blecko, Alexander Borlänge
Borgström, Nils Glanshammar
Floresjö, Jona CK Natén Säter
Funk, Ludvig Mariestadcyklisten
Hedén, Meja Ludvika
Hellberg Forssell, Edwin CSK Ludvika
Israelsson, Vidar CK Master
Jonsson, Viktor Ludvika, Smedjebacken
Leopoldsson, Kerstin Hagen
Mattelin, Sigge Highland Cycling Club
Ruthström, Frej CSK Ludvika
Ryd, Tyra Ventrensarn
Sjöberg, Majken CSK Ludvika
Smedberg, Bob CSK Ludvika
Ström, Loke Kvänums IF

Nybörjare 9 år (födda 2013) 2 km. - 11 st anmälda

Namn Klubb/Team
Bodare, Arn Falu CK
Bowenius , Tora Finspångs CA
Dalfjord, Colin IFK Sala
Didriksson, Svante Almby IK / ÖREBRO
Ekman, Betty Rembo IK / Avesta
Fadzeyeu, Alexander Ludvika
Fredriksson, Alfred
Frimodigs, Malcom Borlänge CK
Lindell, Ludvig CSK Ludvika
Lygdman, Casper Rembo IK
Norenfalk Låås, Joel CSK Ludvika

Nybörjare 10 år (födda 2012) 2 km. - 6 st anmälda

Namn Klubb/Team
Barrsäter, Herman Norbergs CK
Blecko, Juli Borlänge
Eriksson, Lucas Ludvika
Frögren, Freja CSK Ludvika
Jonsson, Alexander Ludvika
Serlander, Elis CSK Ludvika

Pojkar 11-12 år (födda 10-11) 6 km - 17 st anmälda

Namn Klubb/Team
Axman, Elof Västerås CK
Axman, Jon Västerås CK
Berg, Elias Ludvika
Bertilsson, Hampus CSK Ludvika
Carlsson, Kewin Nora
Dahlberg, Gustav Ludvika
Didriksson, Sixten Almby IK
Haglund, Elias Ramnäs CK
Lundin, Gustav CSK Ludvika
Mood, Oskar CSK Ludvika
Niewieczerzal, Filip Northern XC Sportsclub
Norenfalk Låås, Kevin CSK Ludvika
Österberg, Love Borlänge CK
Söderberg, Arvid Borlänge CK
Söderberg, Ivar Borlänge CK
Stigers, Oskar Rembo IK
Wik, Viktor Västerås CK

Flickor 11-12 år (födda 10-11) 6 km - 4 st anmälda

Namn Klubb/Team
Danils, Astrid CSK Ludvika
Eklöf, Alice Rembo IK
Hylén, Annie Falu CK
Selarö, Ida Ramnäs CK

Pojkar 13-14 år (födda 08-09) 9 km - 10 st anmälda

Namn Klubb/Team
Andersson, Levi CSK Ludvika / Ludvika
Broström , Vidar Rembo IK
Dahlberg, Alfred CSK Ludvika
Haglund, Benjamin CK Uven
Karlsson, Sixten Enköpings CK
Lindell, Alex CK Natén Säter
Mårsén, Wilmer Falu CK
Nord, Anton CK Natén Säter
Nygren, Ville CK Natén Säter
Söder, Hugo Kopparbergs CK

Flickor 13-14 år (födda 08-09) 9 km - 3 st anmälda

Namn Klubb/Team
Elf Boberg, Elsa Falu CK
Hellman, Esther IK Jarl Rättvik
Lundin, Ellie Eksjö CK

Pojkar 15-16 år (födda 06-07) 12 km - 9 st anmälda

Namn Klubb/Team
Ågren, Viktor IFK Sala
Eklöf, Oskar Rembo IK
Enhörning, Gustav Almby IK
Haglund, Emanuel CK Uven
Karlsson, Anton Enköpings CK
Nilsson, Johan Borlänge CK
Söder, Oskar Kopparbergs CK
Stigers, Eric Rembo IK
Stomberg, David Almby IK

Flickor 15-16 år (födda 06-07) 12 km - 4 st anmälda

Namn Klubb/Team
Elf Boberg, Saga Falu CK
Fridström, Tova Strängnäs CK / Strängnäs Bilforum Racing Team
Haglund, Tove Ramnäs CK
Molin, Disa Falu CK

FinnmarksRullet - 1 st anmälda

Namn Klubb/Team
Karlsson Bihl, Juni Ludvika

Pojkar 10 år (födda 12) 6 km - 3 st anmälda

Namn Klubb/Team
Funk, Edvin Mariestadcyklisten
Niewieczerzal, Sebastian Northern XC Sportsclub
Wik, Emil Västerås CK

Flickor 10 år (födda 12) 6 km - 2 st anmälda

Namn Klubb/Team
Israelsson, Malva CK Master
Lundin, Enya Eksjö CK

Stödhjul/Trehjuling - 11 st anmälda

Namn Klubb/Team
Alriksson, Wilma Ludvika
Daniels, Vins Ludvika
Eriksson, Adrian Smedjebacken
Fredriksson, Stina Ludvika
Hellbergh Forssell, Linnéa CSK Ludvika
Jonasson, Alexander Ludvika
Löfkvist, Lily Skarven
Pettersson, Jilda Team pettersson
Selemo, Ella Ludvika
Tsymbaliuk, Vira Ludvika
Zhou, Mo CSK Ludvika / Ludvika