Anmälda till Lilla Mörksuggejakten : 199 deltagare

Flickor 0-5 år - 12 st anmälda

Namn Klubb/Team
Anger-Annell, Ellie CK Uni
Ängsås, Majvor Falu CK / Grycksbo
Bleckur, Moa Östersund
Edin, Elvira Göteborg
Floresjö, Juni CK Natén Säter
Hagström, Frida Godegårds SK
Hävermark, Selma Gävunda SK
Lidin, Kerstin CK Uven
Partanen, Minna Gävunda sk
Partanen, Tuva Gävunda sk
Pehrs, Ebba Rättvik
Viklund, Vera IK Jarl Rättvik

Flickor 6-10 år NYB - 12 st anmälda

Namn Klubb/Team
Åkerman, Doris CK Natén Säter
Åkerman, Signe CK Natén Säter
Ålund, Hedda Grycksbo
Anger-Annell, Ruth CK Uni
Back, Joline IK Jarl Rättvik
Eidersten, Isabelle Perbellum SS / Mora
Lidin, Maj-Lis CK Uven
Öhman, Lovelia Tierps CK
Printzél Petré, Lily Nijs Ride
Våtz, Moa Mjölby CK
Vestin, Ines Borlänge CK
Vogt, Ella IK Jarl Rättvik

Flickor 9-10 år - 12 st anmälda

Namn Klubb/Team
Bergsten, Signe IK Jarl Rättvik
Bolik, Ellen MTB Täby
Broström, Denise OK Hammaren
Eriksson, Astrid CK Uven
Franzén, Isa CK C4
Fridström, Stina Strängnäs CK / Strängnäs Bilforum racingteam
Hedmark, Linnea Hovde campers
Hellman, Norah IK Jarl Rättvik
Larsson, Signe Bukten Mountainbike Klubb
Persson, Amanda IK Rex
Strömblad, Emmy MTB Täby
Zetterström, Majken CK Uven

Flickor 11-12 år - 16 st anmälda

Namn Klubb/Team
Degselius, Hilma Svegs IK
Eklöf, Alice Rembo IK
Felldin, Ellen Västerås CK
Granath, Clara IF Hallby SOK
Halfvars, Molly Perbellum SS
Hylén, Annie Falu CK
Jönsson, Ellen Svegs IK
Kallur, Tyra Falu CK / Falun
Lundin, Alice Kristinehamns CK
Männer, Majken CK Master
Nygren, Edit CK Natén Säter
Östergren, Ellen CK Uni
Renman, Betty Hovde Campers
Selarö, Ida Ramnäs CK
Strömblad, Joline MTB Täby
Wester, Nellie IK Rex

Flickor 13-14 år - 8 st anmälda

Namn Klubb/Team
Andersson, Greta Falu CK
Hellman, Esther IK Jarl Rättvik
Jonsson, Klara Falu CK
Kallur, Liv Falu CK / Falun
Kristiansson, Moa Dala-Järna IK
Kumlin, Klara CK Uni
Lindholm, Agnes Strängnäs CK
Yngvesson, Vilda Gävle CA

Flickor 15-16 år - 5 st anmälda

Namn Klubb/Team
Andersson, Ida Falu CK
Felldin, Alva Västerås CK
Fridström, Tova Strängnäs CK / Strängnäs Bilforum racingteam
Larson, Linn Falu CK
Molin, Disa Falu CK

Pojkar 0-5 år - 21 st anmälda

Namn Klubb/Team
Åkerström, Wilmer Falun
Ålund, Lasse Grycksbo
Al-Zeebari, Marcus Norbergs CK
Bleckur, Gabriel IK Jarl Rättvik
Bleckur, Hampus IK Jarl Rättvik
Bleckur, Lukas Östersund
Bleckur, Rasmus Östersund
Borssen, Sam Rättvik Active Week
Dahl, Tage Älvsjö Bmx-klubb
Eriksson, Lukas CK Uven
Fredriksson, Vilgot Leksand
Hävermark, Oliver Gävunda sk
Johansson, Aaron-Lo Falun
Johansson, Ebbe Garphyttan
Lillpers Skröder, Ludvig Hjärup
Löf, Ntsika IK Jarl Rättvik
Norenfalk Låås, Lowe CSK Ludvika
Pehrs, Eddie Rättvik
Prans, Helmer IK Jarl Rättvik
Printzél Petré, Loui Najs Ride
Rohdin, Eije CK Uni

Pojkar 6-10 år NYB - 31 st anmälda

Namn Klubb/Team
Alkell, Frank CK Uni
Al-Zeebari, Marius Norbergs CK
Ängsås, Ludvig Falu CK / Grycksbo
Borgström, Nils Glanshammar
Borssén, Frank Rättvik Active Week
Dahl, Max Älvsjö Bmx-klubb
Dahlbom, Olle Falu CK
Floresjö, Jona CK Natén Säter
Fredriksson, Lucas IK Jarl Rättvik
Frisk-Anderson, Arn IK Jarl
Frödin, Tim Sundsvallscyklisterna
Haglund, Anton Borlänge CK
Hagström, Arvid Godegårds SK
Holén Selming, Melvin IK Jarl Rättvik / Blåa barngruppen
Johansson, Teodor Lekebergs IF
Jonsson, Noah Mora
Lillpers Skröder, Philip Hjärup
Lillpers Skröder, Wilhelm Hjärup
Norenfalk Låås, Joel CSK Ludvika
Perricci, Ennio IK Jarl Rättvik / IK Jarl MTB
Prans, Erik IK Jarl Rättvik
Rohdin, Tiio CK Uni
Sahlberg, Wictor Gävle CA
Sonefors, Erik Rembo IK / Rembo IK
Tåli Torevall, Nils Falun
Tåli Torevall, Olle Falun
Viklund, Viktor IK Jarl Rättvik
Vogt, Linus IK Jarl Rättvik
Wärman, Emil Malungs cykelklubb
Werpers, Enar IK Jarl Rättvik
Werpers, Ture IK Jarl Rättvik

Pojkar 9-10 år - 21 st anmälda

Namn Klubb/Team
Åkerman, Isak CK Natén Säter
Bastman, Alvar CK Uven
Bergsten, Pelle IK Jarl Rättvik
Bodare, Arn Falu CK
Chapman, William Falu CK
Dahlbom, Melker Falu CK
Eidersten, Kevin Perbellum SS / Mora
Frimodigs, Malcom Borlänge CK
Frisk-Anderson, Arild IK Jarl Rättvik
Frödin, Albin Sundsvallscyklisterna
Granath, Arvid IF Hallby SOK
Hagström Olsson, August IK Jarl Rättvik
Lidin, Malte CK Uven
Liljeros, Oskar Västerås CK
Sjösvärd, Valter Falu CK
Svanberg, Oskar Söderköpings SK
Täpp, Olle IK Jarl Rättvik
Våtz, Erik Mjölby CK
Vestin, Sixten Borlänge CK
Wallberg, Max IK Hakarpspojkarna
Yngvesson, Vidar Gävle CA

Pojkar 11-12 år - 27 st anmälda

Namn Klubb/Team
Anåker, Hannes CK Natén Säter
Back Svensson, Jack IK Jarl Rättvik
Berglund, Arvid Borlänge CK
Degselius, Assar Svegs IK
Eriksson, Arvid Borlänge CK
Eriksson, Hjalmar CK Dainon
Häggblom, Axel Gävle CA
Haglund, Viktor Borlänge CK
Hellman, Henry IK Jarl Rättvik
Holmberg, Hugo Rembo IK
Holmqvist, Valter She Rides CK
Larsson, Hjalmar Bukten Mountainbike Klubb
Mårds, Leo Borlänge CK
Norenfalk Låås, Kevin CSK Ludvika
Ruth, Sixten IK Jarl Rättvik
Rytterkull, Atle Borlänge CK
Sahlberg, Walter Gävle CA
Söderberg, Arvid Borlänge CK
Söderberg, Ivar Borlänge CK
Sonefors , Axel Rembo IK
Sundin, Måns Brunflo
Sundin, Viktor Brunflo
Svanberg, Ivar Söderköpings SK
Thorsen, Jesper Ramnäs CK
Wallberg, Teo IK Hakarpspojkarna
Wärman, Theodor Malungs cykelklubb
Wikholm, Axel IK Jarl Rättvik

Pojkar 13-14 år - 25 st anmälda

Namn Klubb/Team
Alkell, Theo CK Uni
Andersson, Felix CK Natén Säter
Back, Samuel IK Jarl Rättvik
Bengtsson, Axel Olof Västanå
Borell, Axel IK Rex
Broström, Wincent OK Hammaren / Ppcykel
Broström , Vidar Rembo IK
Dahlgren, Malte Borlänge CK
Haglund, Benjamin CK Uven
Johansson, Will Tyresö CK
Jonsson, Ville CK Uven
Karlsson, Sixten Enköpings CK
Landh, Elias Falu CK
Lantz, Manne Rembo IK
Lindell, Alex CK Natén Säter
Lundin, Max Kristinehamns CK
Mårsén, Wilmer Falu CK
Nygren, Ville CK Natén Säter
Parmklev, Hugo IK Rex
Persson, Oscar IK Rex
Rytterkull, Emil Borlänge CK
Söder, Hugo Kopparbergs CK
Unger, Isak Falu CK
Werner, Isak Tullinge SK
Zetterström, Melker CK Uven

Pojkar 15-16 år - 9 st anmälda

Namn Klubb/Team
Ågren, Viktor IFK Sala
Borell, Filip IK Rex
Eklöf, Oskar Rembo IK
Eklund, Jakob CK Natén Säter
Haglund, Emanuel CK Uven
Kristiansson, Leo Dala-Järna IK
Nilsson, Johan Borlänge CK
Persson, Rasmus IK Rex
Söder, Oskar Kopparbergs CK