Anmälda till Ränneslättsturen : 653 deltagare

Damer Elit - 13 st anmälda

Namn Klubb/Team
Backman, Sandra She Rides CK / Team She Rides
Belforth, Emma CK Master
Bohlin, Amanda CK Hymer
Israelsson, Felicia BAUHAUS Sportklubb
Kjellberg, Petra Falkenbergs CK
Kjellqvist, Fanny She Rides CK / Team She Rides
Larsson, Nellie Bukten Mountainbike Klubb
Öhman, Cassandra Värmdö CK / Team Sweden Mountainbike
Öhman, Frida CK Hymer
Petersdotter, Alicia Kolmårdens MTB
Sjöberg, Stina She Rides CK / Team She Rides
Stenerhag, Jennie Falu CK / ÅBRO
Wallin, Johanna She Rides CK / Team She Rides

Herrar Elit - 43 st anmälda

Namn Klubb/Team
Aasa, Martin Luleå CK
Åkesson, Erik KIA Cycling Team
Andersson, Albin CK Master
Andersson, Hugo Mera Lera MTB
Brengdahl, Daniel Vreta Skid o MK
Dahl, Stefan KIA Cycling Team
Dahlström, Jesper BAUHAUS Sportklubb
Engström, Sven CK Hymer
Eriksson, David IK Hakarpspojkarna
Erlandsson, Alexander Västerås CK
Franzén, Patrik Östra Aros CK / Cykelhuset UV
Hansson , Kim Storviks IF
Henrysson, Viktor Träningskonsulten SC
Jakobsson , Thomas Vaggeryds SOK
Jensen, Joakim CSK Ludvika
Junell, Viktor Team Ormsalva AC
Junsved, Erik MTB Täby
Karlsson, Erik CK Master
Karlsson, Joel Bålsta CK
Larsén, Richard Serneke Allebike CK / Team Serneke Allebike
Lindgren, Emil Serneke Allebike CK / Serneke Allebike MTB Team
Lindgren, Jacob CK Fix
Lindh, Axel Team Ormsalva AC
Nordin, Isak CK Uven
Norén, Johan Skövde CK
Öijer, Henrik Falu CK
Östling, Alexander Falu CK
Pettersen, Adam Almby IK
Pettersson, Arvid Mjölby CK
Pettersson, Oskar Mjölby CK
Sjursvens, Dan Team KBK Bikes CK
Spennare, Fabian MTB Täby
Strand, Anton Eksjö CK
Svensson, Christian KIA Cycling Team
Svensson, Jesper Träningskonsulten SC
Swedberg, Sebastian MTB Täby
Thulin Elofsson, Joel Kolmårdens MTB
Wahlqvist, Dennis Bengt Vincent Serneke Allebike CK / Serneke Allebike
Wallman, Gustav Kolmårdens MTB
Wengelin, Matthias Länna Sport CK
Wennebro, Hampus Kvänums IF
Wennergren, Daniel Alingsås SC / Stampens Cykel
Zälle, Erik Kvänums IF

Herrar Juniorer - 11 st anmälda

Namn Klubb/Team
Andersson, Erik Skövde CK
Eriksson, Melker Föreningen Wexiö Velo
Halenius, Oliver Motala AIF CK
Hogenfält , Erik Ringmurens CK
Kindahl , Jonathan Finspångs CA
Morberg, Isac Västerås CK
Ossiansson, Colin Kvänums IF
Pettersson, Carl Mjölby CK
Sahlén, Joakim IF Hallby SOK
Svensson, Isak Hässleholms CK
Vesterlund, Oliver CK Antilopen

Damer 30 - 5 st anmälda

Namn Klubb/Team
Ekblad, Elisabet Trosabygdens OK
Johansson Wallin , Josefin IFK Sala
Lindahl Eriksson, Sandra Forza Ronneby
Lindqvist, Mona Vincents Cycling Club
Nordin, Amanda Vincents Cycling Club / Vincents Cycling Club

Damer 40 - 7 st anmälda

Namn Klubb/Team
Eriksmo, Anna Beijer CCK
Hennies , Cecilia Länna Sport CK
Johansson, Hannah Höga Kusten Cyklisterna
Larsson, Kristina Team Albert MTB Klubb
Rudberg, Anna Järfälla CK
Timander, Maria CK Lunedi
Tufvesson, Linda FK Trampen

Damer 50 - 1 st anmälda

Namn Klubb/Team
Östlund , Christina IFK Sala

Herrar 30 - 40 st anmälda

Namn Klubb/Team
Alf, Morgan Möre BK / Södermöre MTB
Andersson, Emil Eksjö CK
Andersson, Markus Brudpiga RK / SAMBIKE-CEETEC
Björkgren, Tobias Echelon Cycling and Triathlon Club
Bokrantz, Jon Aktivitus SC
Börjes, Lukas IK Jarl Rättvik
Carlsson, Albin Kisa SK / Team Motosport
Carlsson, Alfred Apladalens Löparklubb
Dahlberg, Linus CRT Cykelklubb / KIA Cycling Team
Evertsson, Niklas Örebrocyklisterna
Franzén, Christian CK C4
Gråd, Erik CK Hymer
Gustafsson, Johan Ulricehamns CK
Hammarström, Tommy IK Jarl Rättvik
Hedström, Pär Brudpiga RK
Hermansson, Fredrik Dala-Järna IK
Heurlin , Gustav CK X
Hjertqvist, Patrik Orrefors IF / Orrefors MTB
Jensen, Johan Ronneby SS
Johansson, Gustav Halmstad MTB
Johansson, Kim Highland Cycling Club
Jonsson, Björn IFK Sala
Jonsson, Henrik Oskarshamns CK / Team Cykel 33:an
Kabo, Victor Järfälla CK
Krancher, Wiktor BAUHAUS Sportklubb / Schlätta MTB
Leander, Daniel Hässleholms CK
Levin, Tedd IK Hakarpspojkarna
Louca, Nicholas Järfälla CK
Lundin, Niklas Eksjö CK
Nellfur, Johannes Mera Lera MTB / Linköping
Nilsson, Christian CK Master
Nilsson, Tord Hörby CK
Nises, Daniel CSK Ludvika
Noborg, Robin Umara Sports Club
Pålsson, Joakim FK Trampen
Toldnes, Johnny Umara SC / RePear.se Cycling Team
Wanemark , Oscar Apladalens Löparklubb
Wernhede, Johan CK Hymer
Wiberg, Isak Mera Lera MTB
Zetterström, Robin Oskarshamns CK / Team Cykel33an

Herrar 40 - 59 st anmälda

Namn Klubb/Team
Andersson, Anders Borås CA
Andersson, Jimmie Varbergs MTB
Arnekvist, Tobias Mjölby CK
Asplund, Anders Kungsbacka CK
Beckius, Mikael MTB Täby
Berg, Johan Kolmårdens MTB
Berggren, Mattias Storviks IF
Carlén, Mattias Skövde CK
Carlsson, Magnus Gnosjö FK
Deijfen, Johan Länna Sport CK / LSCK
Eidevåg, Andreas Föreningen Wexiö Velo
Eklund, Patrik AXA SC / Ludvika
Ekström, Johan Mera Lera MTB
Eskilson, Conny Highland Cycling Club
Fahlström , Emil Örebrocyklisterna
Fransson, Jim Skövde CK
Fred, Anders IK Hakarpspojkarna
Fridlund, Oscar Vårgårda CK
Frömo, Mattias Borås CA
Gabrielsson, Simon CK Olympic
Germundsjö, Jens Bålsta CK
Grass, Daniel CK Lunedi
Gustafsson, Andreas Skövde CK
Hansson, Pär Södertälje CK
Hedlund, Anders Ronneby SS
Jakobsson, Hans-Göran OK Vivill
Jedenfalk, Paul Vreta Skid o MK
Johansson, Carl-Fredrik Highland Cycling Club
Johansson, Martin Aktivitus SC
Johansson, Mats Tibro Cykelklubb
Karjalainen, Petri Motala AIF CK
Karlsson, Andreas IF Hallby SOK
Karlsson, Magnus Enköpings CK
Karlsson, Mikael Tierps CK
Kumlin, Per MTB Täby
Lagercrantz, Fredrik Kolmårdens MTB
Landström , Jerry Järbo IF
Lindqvist, Anders MTB Täby
Lundmark, Tobias Kvänums IF
Mernelius, Pål IF Hallby SOK
Nelson, Calle Eksjö CK
Nilsson, Björn Hässleholms CK
Nilsson, David Skövde CK
Olsson, Andreas Hörby CK
Österholm , Christopher CK Hymer
Persson, Niclas Elmhults SC
Petersson, Per Tranemo Cykelsällskap
Rangefelt, Jens CK Lunedi
Rosenlöf, Henrik Mjölby CK
Rudberg, Johan Järfälla CK
Sigurdh, Patrik Tenhults SOK
Sjöström, Håkan Örebrocyklisterna
Sparr, Henrik Bistro Cycling Club / Kanonaden Cykling Team
Stenberg, Anders OK Vivill
Sundblad, Erik Mjölby CK
Våtz, Jonas Mjölby CK
West, Robert Hallsta MTB
Winberg, Fredrik Tullinge SK
Zacharzewski, Marek Eksjö CK

Herrar 50 - 42 st anmälda

Namn Klubb/Team
Andersson, Niclas Kolmårdens MTB
Bramstedt, Mikael 338 Småland Triathlon & MF
Carlsson, Johan IK Trasten
Carlsson, Stefan Kolmårdens MTB
Carlsson, Stefan CK Bure
Ek, Stefan Södertälje CK
Eliasson, Robert Hisingens CK
Friman, Jerry Djurgårdens IF Cykelförening
Gingbäck, Kay Eskilstuna CK
Hansen, Lars Skov Highland Cycling Club
Hegender, Henrik Borgholm CK
Janson, Mattias Ulricehamns CK
Johansson, Anders Kvänums IF
Karlsen, Tony Tullinge SK
Karlsson, Jan-Eric Skövde CK
Kosonen, Kaj Tibro Cykelklubb
Lapajne, Alexander CK X
Larsson, Tomas Ringmurens CK
Lernerud, Anders Trosabygdens OK
Lindgren, Carl Johan Järfälla CK
Ljungh, Jonas Aktivitus SC
Löfqvist, Göran Ringmurens CK
Lundgren, Peter Anderstorps OK
Mathiasson, Peter Hässleholms CK
Nilsson, Per-Olov OK Hammaren
Nordin, Joakim CK Uven
North, Tom Möre BK / Alternativ 1 Mc MTB
Ölund, Mats Sävedalens Cykelklubb
Persson, Marcus Lidköpings CK
Petäjä, Ulf Halmstad MTB
Pettersen, Magnus Almby IK
Rundgren , Peter Kungsbacka CK
Sahlberg, Ulric Gävle CA
Sandvik, Markus Gävle CA / Brandskyddslaget
Schönning, Michael Brudpiga RK / Utesport.nu
Sköld, Morgan Finspångs CA
Strand, Sören AXA SC
Thörnros , Jonas Mera Lera MTB
Törnhult, Dan Gävle CA
Vincents blomqvist , Peter Serneke Allebike CK / Serneke Allebike MTB TEAM
Wallberg, Fredrik IK Hakarpspojkarna
Zetterström, Johan Spårvägen CF

Herrar 60 - 19 st anmälda

Namn Klubb/Team
Akkerman, Johannes Norbergs CK
Aasa, Magnus CK Master
Andersson, Benny Åstorps CK / Trek Sweden
Flengsrud, Rune Ullevål SK
Friman, Johnny Djurgårdens IF Cykelförening
Gustavsson, Pär CK Master
Hagestam, Anders Echelon Cycling and Triathlon Club
Jäderfeldt, Peter Södertälje CK
Johansson, Jan-Anders Falkenbergs CK
Jonsson, Mats Springtime Sports Club
Lindeberg, Erik Gauldal SK
Melkersson, Hans Trosabygdens OK
Raud, Johan Aktivitus SC
Spång, Ulf Mjölby CK
Spångberg, Lars CK Lunedi / Lund
Suonperä, Esa Mjölby CK
Tideman, Morgan Wetterbygden Cykelklubb
Torin, Jörgen CK Olympic
Wall, Anders Rocket Racing Sweden

Damer Sport - 4 st anmälda

Namn Klubb/Team
Hollertz, Linda Kolmårdens MTB
Karlsson, Malin Finspångs CA
Karlsson , Lisa Kolmårdens MTB
Sigurdh, Malin Tenhults SOK

Herrar Sport - 30 st anmälda

Namn Klubb/Team
Anderberg, Mats CK C4 / Team cykelcentralen
Andersson, Roger Åtvidabergs Idrottsförening
Bäckelin, Daniel Aktivitus SC
Berg, Jesper CK Bure
Berggren, Joakim Almby IK
Borg, Gustav Kolmårdens MTB
Carlsson, Martin Klubben Cyklisten
Dahl, Alfred Älvsjö Bmx-klubb
Ellemyr, Patrik Hallsta MTB
Emterby, Tobias OK Vivill
Eriksson, Jim Rembo IK
Falkbrink, Martin Lammhult Cyklisterna
Franzén , Alexander Highland Cycling Club
Gustafsson, Emil Almby IK
Ivarsson, Martin Trollhättans SOK
Jansson, Johan Köpings CK
Jansson, Robert Norbergs CK
Johansson , Alex Motala AIF CK / Maifracing
Larsson, Albin Lammhult Cyklisterna
Larsson, Karl Lammhult Cyklisterna
Leijon, Otto Kolmårdens MTB
Liljeby, Jens Gävle CA
Mossberg , Ludvig Varbergs MTB
Nagy, Rasmus Kungälvs CK
Nilsson , Sebastian Swecycling Club
Olausson, Mattias Lidingö Cykelklubb
Pickl, Johan Kungsörs SK
Stenbeck, Ola Highland Cycling Club
Tiuraniemi, Mika Highland Cycling Club
Wilson, Edvin Tranemo Cykelsällskap

Flickor 15-16 21km - 0 st anmälda

Namn Klubb/Team

Flickor 13-14 21km - 2 st anmälda

Namn Klubb/Team
Augustsson Wändel, Elsa Uddevalla CK / Uddevalla
Lundin, Ellie Eksjö CK

Flickor 11-12 21km - 2 st anmälda

Namn Klubb/Team
Andersson, Linnéa Varbergs MTB
Myrefelt, Ebba Föreningen Wexiö Velo / Racing Bike Sweden

Pojkar 15-16 43km - 16 st anmälda

Namn Klubb/Team
Brandt, Olle Mjölby CK / Mjölby
Carlsson, Adam Mjölby CK
Emterby, Charlie OK Vivill
Fakt, Nils Finspångs CA
Hoflund Martinson, Joel IK Hakarpspojkarna
Idelind, Algot Mjölby CK
Johansson , Emil Mera Lera MTB
Karlsson, Anton Enköpings CK
Klasson, Oscar Kvänums IF
Lindman, Hektor Orrefors IF
Lundberg, Hugo Föreningen Wexiö Velo
Magnusson, Filip Anderstorps OK / Team Magnusson
Nyholm, Otto Eksjö CK
Pilemalm, Martin Motala AIF CK
Sjöström, John Kvänums IF
Stomberg, David Almby IK

Pojkar 13-14 21km - 12 st anmälda

Namn Klubb/Team
Augustsson Wändel, Elias Uddevalla CK / Uddevalla
Caesar, Zac Eksjö CK
Karlsson, Albin Ringmurens CK
Karlsson, Sixten Enköpings CK
Klasson, Carl Kvänums IF
Myrefelt, Edvin Föreningen Wexiö Velo / Racing Bike Sweden
Pålsson Gustafsson, Melvin FK Trampen
Rosenlöf, Isak Mjölby CK
Standar Millved, Elias Kvänums IF
Tenggren, Johan Eksjö CK
Tufvesson, Axel CK Lunedi
Zacharzewski, Patrik Eksjö CK

Pojkar 11-12 21km - 7 st anmälda

Namn Klubb/Team
Åsberg, Elias Mjölby CK
Grass, Alve CK Lunedi
Larsson, Hjalmar Bukten Mountainbike Klubb
Ljung, Karl IF Hallby SOK
Rönnerfors, Vincent IF Hallby SOK
Sander, Alfred Eksjö CK
Strömberg, Jonathan Orrefors IF

Damer Motion 78 km - 9 st anmälda

Namn Klubb/Team
Bengtsson, Linda OK Vivill
Blom Bengtsson, Ida Boxholm
Frömo, Sara Borås CA
Gustafsson, Annika Team KAN
Jönsson Hellstadius, Frida Lithe rull
Karlsson, My Borås CA
Lööw, Charlotta Byrsta Bikers
Skogum, Johanna Skövde
Warme, Terese Glasrikets RC Nybro

Herrar Motion 78 km - 159 st anmälda

Namn Klubb/Team
Adolfsson, Pierre Kexholms SK / Åseda MTB
Ahl, Håkan OK Tyr
Ahlin, Jonas Varnhem MTB
Alsén, Martin Perbellum SS
Alvarsson, Ulrik Västervik
Andersson, Johan Såg och betong
Andersson, Magnus Team Wästgötapöjka
Andersson, Mathias Umarasportsclub
Andersson, Mats Hörby CK
Andersson, Mikael
Andersson, Stefan Skövde CK / Skövde
Ax, Niclas Möre BK / MTB SÖDERMÖRE
Axandersson, Tobias Lammhult Cyklisterna
Axelsson, Rasmus Mera Lera MTB
Bäckman, Marcus Daniel Växjö
Bergström, Johan IK Nocout.se
Berndtsson, Göran Åtvidabergs IF MTB
Blomkvist, Håkan Karlstad
Blomqvist, Alexander Vincent Serneke Allebike CK / Serneke Allebike MTB Team
Börjesson, Johan Jönköping
Borsiö, Mattias CK Wimer / Team Mediapartner
Bruun, Tom Gamla Uppsala
Carlsson, Fredrik Almby IK
Carlsson, Robert Mjölby CK
Carlsson , Mats Skövde CK
Carnbo, Fredrik Team flamingo
Cederblad, Anders Möre BK / Söder Möre MTB
Cepele, Dovydas MTB Täby
Dahlquist, Peter IF Rigor
Edvinsson, Andreas Motala
Eidenskog, Fredrik UBK MTB
Ekman, Tomas Brunflo
Englund, Johan Vattholma
Engström, Gunnar Lithe Rull
Eriksen, Håvard Oskarshamns CK
Erlandsson , Roger Nässjö
Fagerström, Johan Mellbystrand
Fingal, Andreas HUSKVARNA
Flink, Mikael Nässjö CK
Forsberg, Jonas Limmared
Forsell, Joakim Finspång
Fridholm, Henrik Mera Lera MTB
Georgsson, Fredrik IF Hallby SOK
Gising, Andreas
Götsten, Henrik Vårgårda CK
Grekula, Mikael Bollebygd
Grönwall, Thomas Mera Lera MTB
Gunnarsson, Jonas Mjölby CK
Gustafsson, Christoffer Norbergs CK
Gustafsson, Kristofer Team KAN
Gustavsson, Tony Nässjö CK
Gutlöv, Lars Västervik
Gyllengren, Pär Såg och Betong
Hedén, Jonas Göteborgs Polismäns IF
Hjerpe, Kenth Kisa SK
Holm, Filip Borås GIF
Holm, Magnus Borås GIF
Igefors, Tobias Tranås Cykelklubb
Isaksson , Viktor Huskvarna
Jaenson, Stefan Glommen
Jansson, Richard Sollentuna
Johansson, Conny Eksjö CK
Johansson, Håkan Friluftsfrämjandet Falun MTB
Johansson, Hans Motala
Johansson, Jörgen Kungsäter
Johansson, Robin Detrailbikes.com
Jönnervik, Aron Eksjö CK
Josefsson, Rickard Vaggeryds SOK
Josephsson, Håkan Eksjö CK
Källberg, Johan Mjölby CK
Källgren, Björn Eksjö CK
Källvik, Niclas Team KAN
Karlsson, Andreas Linköping
Karlsson, Daniel Hässleholms CK / 21W
Karlsson, Oskar Eksjö
Kenczek, Joakim Oskarshamns CK
Klasson, Christoffer Svenljunga ik
Knutsson, Peter Jönköpings CK
Larsson, Daniel Hörby CK
Larsson, Jonas Halmstad MTB
Larsson, Robin Ringmurens CK
Lenberg, Henrik Skarpnäck
Lennartson, Per Hässelby
Lennartsson, Erik Oskarshamns CK
Lichan, Ralf Heideblick
Lindberg, Mattias Mora CK
Linde, Nikolai Bärplockers MTB
Lindfors, Janolov Torsåker
Lindqvist, Göran Nässjö CK
Lindqvist, Nicklas Landsbro
Lindström, Kristofer Ringmurens CK
Ljungberg, Oskar Västervik
Ljungeskog, Johan Bukten Mountainbike Klubb
Lööw, Kjell Byrsta Bikers
Lövgren, Dan Gävle CA
Lundberg, Urban Team lundberg
Lundin, Johan Hedemora
Målmark, Christian SB Gymkhana
Malmström, Kalle Kexholms SK / Åseda MTB
Marberg, Jonas Kungsbacka CK
Martinsson, Mikael Falkenbergs CK
Mattsson, Henrik Dalen Mtb
Mollmyr, Rikard Eksjö CK
Montell, Zackarias Eksjö
Myrefelt, Olle Föreningen Wexiö Velo / Racing Bike Sweden
Niclas, Lindqvist Team Kundfokus Vetlanda
Nilsson, Lars Mariapark EL CK
Nilsson, Michael Karlshamns SK Triathlon
Nordenhem, Mikael MK Orion
Nyberg, Mikael Team Flamingo
Ockedal, Martin Asarum
Odeskog, Jan Mera Lera MTB
Öjerteg, Theo Kolmården Adventures
Olausson, Filip Eksjö CK
Olausson, Hampus Eksjö CK
Olsson, Andreas Ronneby SS
Olsson, Pär Björnstorps IF
Olsson, Sebastian CK Norrtälje
Östervall, Mattias Tjust Bike o RC
Östervall, Thomas Ringmurens CK
Palm, Gabriel Halmstad MTB
Patriksson, Anders Team Patriksson
Patriksson, Johan Team Patriksson
Patriksson, Niklas Team Patriksson
Patriksson, Robin Bodafors
Persson , Urban Huskvarna
Petersen, Hasse DMK
Petersson, Bengt Eksjö garnisons if
Petersson, Joakim Ride of hope
Petersson, Mattias Jönköpings CK
Qvist, Patrik Askersund OK
Rosander, Gabriel Oskarshamn
Rosander, Sebastian Västervik
Rydström, Hampus Lammhult Cyklisterna
Samuelsson, Simon Eksjö
Sandahl, Johan Vaggeryds SOK
Sandin, Henrik IF Hallby SOK
Schloenzig, Michael Axalta
Siverth, Roger IK Vista
Sjöblom, Harri Svenljunga IK
Sjöstrand, Ingemar Östersunds CK
Spendrup, Fredric Halmstad MTB
Staaf, Johan Klosterängshöjden MTB
Strand, Mikael Halmstad MTB
Suck, Alexander Värnamo
Sundman, P-O Trosabygdens OK
Svensson , Mikael Jönköpings CK
Tärnåsen, Arne Tranås Cykelklubb
Tegheim, Tony Highland Cycling Club
Tesch, Andreas Woc
Thalén, Daniel Wetterbygden Cykelklubb
Tingström, Morgan Cykelklubben Wheels of Carlshamn
Uddbäck, Mats FK Finn
Vikman, Mikael Sävsjö
Warin, Tommy Vetlanda
Wäring, Anders Team Wästgötapöjka
Widestrand, Johan Almby IK
Wikström, Leif Eksjö
Wiridén, Claes CW

Motion Damer 43 km - 29 st anmälda

Namn Klubb/Team
Ahl, Annika Karlstad
Andersson, Cecilia Hörby CK
Åsberg, Agnes Mjölby CK
Börjesson, Carina Åstorps CK
Bornander, Sandra Dalen mtb
Carnbo, Linda Team Flamingo
Forslind, Fia Mjölby CK
Granberg, Helén Kvänums IF
Johansson, Anna Motala
Johansson, Carolina Motala AIF CK
Karlsson, Anneli Mjölby CK
Karlsson, Ramona Motala AIF CK
Lichan, Katrin Heideblick
Lindström, Anna TGG Racing
Mikaelsdotter, Matilda CK C4
Noborg, Therese Varbergs MTB
Nordén, Jenny IF Hallby SOK
Pernsäter, Filippa Borås CA
Pettersson, Anna Mjölby CK
Söderlund, Lenita Linköping
Söderqvist, Malin Finspång
Ståhl, Elisabeth OFCC
Stenshaga, Ann-Sophie Hälsofabriken
Suonperä, Tuulikki Varbergs MTB
Svensson, Jessica IF Hallby SOK
Thonäng, Anki Falkenbergs CK
Thureson , Elisabeth Thureda gruppen AB
Våtz, Regina Mjölby CK
Westermark, Ann Mera Lera MTB

Motion Herrar 43 km - 116 st anmälda

Namn Klubb/Team
Ackeby, Simon Nässjö
Ährenstråle, Manuel Kalmar
Åkesson, Roger Värsås
Åkesson, Tommie IK Hakarpspojkarna
Alhbin, Patrik Rooster Club Varberg IF
Andersson , Patrik Mera Lera MTB
Arvidsson, Claes CK Wimer
Asklund, Lars Tranås
Axelsson, Fredrik Linköping
Axelsson, Tomas Falla cykelsällskap
Bardh, Rickard Ok Bävern
Bergqvist, Peter Eksjö CK
Björklund, Ingwald LAMMÅSA
Björkman, Christian Beos Bygg
Björnåker, Magnus Vetlanda
Blomqvist, Anders The Dudes
Boman, Marcus Västervik
Börjesson, Henrik Acriplan Cykelklubb / Har bytt namn till Ystad MTB
Borup, Mikael Motala
Broström, Nicklas Jönköpings OK
Christensson, Thomas
Dahl, Martin Tranås
Dahlberg, Jan-Åke Nässjö CK
Ekdahl, Jonas TRANÅS
Erlandsson, Fredrik Nättraby
Eskilson, Christer Eksjö
Fahlström, Patrik IFK Sala
Fischerström, Erik Annebergs GIF
Garstedt, Johan Västervik
Granberg, Staffan Kvänums IF
Gustafsson, Martin Vetlanda
Gustavsson, Johan Dalen mtb
Gustavsson, Markus The dudes
Gustenius, Niklas Ulricehamns CK
Habbe, Stefan Korsberga
Halenius, Patric Motala AIF CK
Hall, Stefan Nyköping
Häll, Victor Ormaryd
Hallgren, Martin Team MatiniQue
Hedberg, Mattias Kalmar
Heintze, Niclas Finspång
Hjalmarsson, Dennis TRANÅS
Höjer, John Rödeby
Husberg, Pontus Vetlanda
Idelind, Jonas Mjölby CK
Isaksson, Mats Nässjö
Isaksson, Tomas Dannes Kennelklubb
Jakobsson, Martin Svinnersbo hellracer
Jarrmeus, Oskar NYE
Jensen Johansson, Kim Orrefors IF
Josefsson, David Nässjö
Karlsson, Anders Rödeby
Karlsson, Andreas Rimforsa
Karlsson, Fredrik Skärblacka
Karlsson, Fredrik Mjölby CK
Karlsson, Mikael Östersunds CK
Karlsson, Niklas Xperitus
Karlsson, Stefan Kalmar
Karlsson , Tomas Mera Lera MTB
Klingborn, Kristian Cykelklubben Sundet
Krångh, Matz Team novitius
Landebro, Per-Anders Vetlanda
Lehto, Tobias Lehto
Lenegård, Johan Eksjö CK
Lennartsson, Karl Tranås
Lennartsson, Markus Tranås
Lilja, Johan Skärblacka
Linder, Martin Härryda
Lindman, Kristoffer Orrefors IF
Lindström, Alexander Orrefors IF
Ljungqvist, Lars Heleneholms IF
Ljungström, Erik Eksjö CK
Lorentzen, Jimmy Hultsfreds Löparklubb
Lorentzon, Fredrik Linköping
Lundberg, Magnus Karlskrona
Lundgren, Johnny Mörlunda
Marnefeldt, Fredrik AB Karl Hedin If
Mårtensson, Andreas Skurup
Mattsson, Magnus Karlskrona CK
Mattsson, Thomas Karlskrona CK
Mimer, Martin Linghem
Nilsson, Alexander Svedala
Nilsson, Alexander Vetlanda
Nilsson, Johan Eksjö CK
Nilsson van Ewijk, Mark Vimmerby
Nordström, Henrik Västervik
Nylander, Marcus The Dudes
Öberg, Oskar Dalen mtb
Olejnik, Manfred Ålems ok
Olsson, Stefan Ålems CK
Pernsäter, Anders Borås CA
Persson, Fredrik Fritsla VIK
Petersson, Johan Kalmar
Petersson, Magnus Växjö OK
Rapp, Adam Skövde CK
Rosenberg, Mattias Eksjö
Rydén, Kalle
Samuelsson, Johan Kalmar
Sand, Lasse Slök
Sivertson, Per Knivshult
Sjöstrand, Mats Highland Cycling Club
Skallström, Tomas Mjölby CK
Solebris, Richard Annebergs GIF
Ståhl, Teddy OFCC
Stoppert , Morgan Linköping
Strömberg, Joacim Orrefors IF
Svärd, Peter Såg & Betong
Svensk, Thomas Linköping
Svensson, Martin Highland Cycling Club
Svensson, Mikael Landvetter
Tholin, Marcus ING2
Thureson , Håkan Thureda gruppen AB
Wernesjö, Björn Lammhult Cyklisterna
Wiberg, Björn Equmenia Vetlanda
Widing, Patrik Motala AIF CK
Wredberg , Daniel Vaggeryd sok mtb

Motion Damer 21 km - 8 st anmälda

Namn Klubb/Team
Almerheim, Kerstin Eksjö
Fälth Johansson, Liina Tranås
Kronberg Andersson, Sara Orrefors IF / Orrefors mtb
Lennartsson, Matilda Tranås
Nikitiuk, Aleksandra Oskarshamn
Olsson, Elisabet Tjust Bike o RC / Västervik
Olsson, Pia Torsås by
Strandh, Linda Ljungby

Motion Herrar 21 km - 11 st anmälda

Namn Klubb/Team
Andersson, Adam Björköby
Ganfjord, Emil Eksjö
Ganfjord, Fredrik Eksjö
Gustafsson, Olle Bodafors
Gydevik, Peter LEKERYD
Holmberg, Robert Team Prippebo
Kumlin, Lars CK Wimer
Lagerqwist, Jonathan Vetlanda
Olsson, Stefan Lammhult Cyklisterna
Örfelth, Christoffer Hjältevad
Trofast, Anders Sävsjö

Motion Flickor 21 km - 2 st anmälda

Namn Klubb/Team
Nordenhem, Ebba Mjölby CK
Norenhem, Ida

Motion Pojkar 21 km - 6 st anmälda

Namn Klubb/Team
Andersson, Hugo Björköby
Dittmer, Titus Tranås
Friman , Olof Eksjö CK
Gydevik, Marqus LEKERYD
Gydevik, Patriq LEKERYD
Holmberg, Wilhelm Team Prippebo