Anmälda till Billingeracet : 548 deltagare

Damer Elit / 77 km - 13 st anmälda

Namn Klubb/Team
Backman, Sandra She Rides CK / Team She Rides
Hammarström, Tilde Vincents Cycling Club
Israelsson, Felicia HiQ Sports Club
Kjellberg, Petra Falkenbergs CK
Kjellqvist, Fanny She Rides CK / Team She Rides
Larsson, Nellie Bukten Mountainbike Klubb
Millved, Hanna Kvänums IF
Nordin, Amanda Vincents Cycling Club / Vincents Cycling Club
Öhman, Cassandra Värmdö CK / Team Sweden Mountainbike
Sjöberg, Stina She Rides CK / Team SheRides
Sjöström, Caroline Herrljunga CK
Stenerhag, Jennie Falu CK / ÅBRO
Wallin, Johanna She Rides CK / Team She Rides

Damer 30 / 77 km - 8 st anmälda

Namn Klubb/Team
Bengtsson, Linda Pia OK Vivill
Forslind, Carolin CK Master / Team Sundstorpscykel
Johansson Wallin, Josefin IFK Sala
Lindahl Eriksson , Sandra Ronneby SS
Lindqvist, Mona Vincents Cycling Club
Neftonsson, Hanna IF Rigor / Team Sundstorps cykel
Nilsson, Martina Bistro Cycling Club
Tjulander, Jennie Cykelklubben Sundet

Damer 40 / 77 km - 5 st anmälda

Namn Klubb/Team
Hennies , Cecilia Länna Sport CK
Sahlqvist, Helena Karlskogacyklisterna
Schure, Jolien Echelon Cycling and Triathlon Club
Timander, Maria CK Lunedi
Tufvesson, Linda FK Trampen / Sweden Mountainbike

Damer 50 / 77 km - 2 st anmälda

Namn Klubb/Team
Östlund, Christina IFK Sala
Rönnqvist Kågström, Malin Skellefteå AIK CK / Eson Bike team

Damer Sport / 77 km - 0 st anmälda

Namn Klubb/Team

Damer Motion / 77 km - 10 st anmälda

Namn Klubb/Team
Aksell, Johanna Skövde
Axelsson Skoog, Elinor She Rides CK
Badman, Märit IF Hagen Skidklubb
Fransson Visti, Camilla CK Natén Säter
Hammarskiöld, Ulrika CK Kultur
Lindström, Emilia Team Sundstorpscykel
Öhrman, Malin Örebro
Skogum, Johanna Skövde
Stake, Jeanette IFK Sala / Enköping
Tidholm, Johanna Surte

Damer Motion / 42 km - 14 st anmälda

Namn Klubb/Team
Bengtsson, Tina Hörby CK
Bergfjord, Karin CK Ceres
Dahlman, Linda Kil
Forsberg , Elina Eksjö CK
Hagström, Karolina Team Hagström
Hedlund, Anna Älta
Holmberg, Helena Köping-Kolsva OK
Klemets, Pernilla Kungsörs SK
Leffler, Åsa Team Kungälv IS
Mikalesdotter, Matilda CK C4
Sjunnesson, Emma Slöinge
Thonäng, Anki Falkenbergs CK
Torstensdotter, Malin Hjo
Viska, Theresia Solna

Damer motion / 38 km - 5 st anmälda

Namn Klubb/Team
Kumlin, Klara CK Uni
Kumlin , Linda CK Uni
Magnusson, Erika Skövde CK
Martinsson, Helena Skövde
Tenggren, Sara Team Taikon

Herrar Juniorer / 77 km - 10 st anmälda

Namn Klubb/Team
Andersson, Erik Skövde CK
Hogenfält , Erik Ringmurens CK
Kindahl , Jonathan Finspångs CA
Kumlin, Emil CK Uni
Lindén, Hampus MTB Täby
Morberg, Isac Västerås CK
Pettersson, Carl Mjölby CK
Sjögren, Albin CK Fix
Vesterlund, Oliver CK Antilopen
Winnhed, Oliwer Tullinge SK

Herrar Elit / 77 km - 43 st anmälda

Namn Klubb/Team
Aasa, Martin Luleå CK
Åkesson, Erik CRT Cykelklubb / KIA Cycling Team
Andersson, Hugo Mera Lera MTB
Blomqvist, Alexander Vincent Serneke Allebike CK / Serneke Allebike MTB Team
Dahl, Stefan KIA Cycling Team
Eliasson, Hugo Varbergs MTB / Varberg Mountainbike Team
Engström, Sven CK Hymer
Erlandsson, Alexander Västerås CK
Flockhart, Mikael Järfälla CK / Cykelhuset.com
Franzén, Patrik Östra Aros CK / Cykelhuset UV
Hansson, Isak CK Master
Hansson , Kim Sandvikens CK / Storviks idrottsförening
Hedrén, Melker Varbergs MTB / Varberg
Henrysson, Viktor Träningskonsulten SC
Jensen, Joakim CSK Ludvika / Rocketpower mtb team
Johansson, Casper Varbergs MTB / Varberg mountainbike team
Karlsson, Joel Bålsta CK
Lindblom, Oliver Falu CK
Lindgren, Emil Serneke Allebike CK / Serneke Allebike MTB Team
Lindgren, Jacob CK Fix
Lindh, Axel Team Ormsalva AC
Magnusson, Isak Skövde CK
Mattelin, Erik Highland Cycling Club
Merkel, Lukas CK Hymer
Noborg, Robin Umara Sports Club
Nordin, Isak CK Uven
Norén, Johan Skövde CK
Öijer, Henrik Falu CK
Östling, Alexander Falu CK
Porath, Hugo Team Ormsalva AC / Team Ormsalva AC
Sjursvens, Dan Team KBK Bikes CK
Spennare, Fabian MTB Täby
Stark, Filip Team Ormsalva AC
Svensson, Christian KIA Cycling Team
Svensson, Jesper Träningskonsulten SC
Swedberg, Sebastian MTB Täby
Thulin Elofsson, Joel Kolmårdens MTB
Wallman, Gustav Kolmårdens MTB
Wäppling, Fredrik Kolmårdens MTB
Wengelin, Matthias Länna Sport CK
Wennebro, Hampus Kvänums IF
Wennergren, Daniel Alingsås SC
Zälle, Erik Kvänums IF

Herrar 30 / 77 km - 43 st anmälda

Namn Klubb/Team
Alf, Morgan Möre BK / Södermöre MTB
Andersson, Emil Eksjö CK
Andersson, Markus Brudpiga RK / SAMBIKE-CEETEC
Beckman, Carl Tidaholms CA
Björkgren, Tobias Echelon Cycling and Triathlon Club
Börjes, Lukas IK Jarl Rättvik
Bøthun, Øyvind Nordlysbyen Sykkel
Carlsson, Albin Kisa SK / Team Motosport
Dahlberg, Linus CRT Cykelklubb / KIA Cycling Team
Ek, Mikael Mariestadcyklisten
Evertsson, Niklas Örebrocyklisterna
Fahlström , Emil Örebrocyklisterna
Flink, Michael Hjo Velocipedklubb / Schlätta MTB
Forsström, Daniel Kungsörs SK
Franzén, Christian CK C4
Funk, Fredrik Mariestadcyklisten
Gråd, Erik CK Hymer
Gren, Kenny Uddevalla CK / Uddevalla CK
Gustafsson, Johan Ulricehamns CK
Hedström, Pär Brudpiga RK / Leksand
Hermansson, Fredrik Dala-Järna IK
Holmgren, Linus Hörby CK
Hultin, Jimmie Sportson CK / Jönköping
Jansson, Patrik Örebrocyklisterna / Örebrocyklisterna
Jensen, Johan Ronneby SS
Johansson, Kim Highland Cycling Club
Kåregren , Tomas Örebrocyklisterna
Karlström, Remo Höga Kusten Cyklisterna
Krancher, Wiktor Swecycling Club / Schlätta MTB
Leander, Daniel Hässleholms CK
Levin, Tedd IK Hakarpspojkarna
Lindbom, Johan Örebrocyklisterna
Louca, Nicholas Järfälla CK
Lundberg, Jonas Baroudeur Fietsclub
Lundin, Niklas Eksjö CK
Nellfur, Johannes Mera Lera MTB
Nilsson, Christian CK Master
Nises, Daniel CSK Ludvika
Runfeldt, Björn Sala CK
Svensson, Anders Skruvstads Idrottsklubb / Värmskog mtb
Toldnes, Johnny Umara SC / RePear.se Cycling Team
Van Hoovels, Kevin MTB Team Langdorp
Wanemark , Oscar Apladalens LK

Herrar 40 / 77 km - 58 st anmälda

Namn Klubb/Team
Alveflo, Andreas Alingsås SC
Berggren, Mattias Storviks IF
Boman, Magnus IFK Sala
Brännlund, Samuel Norrlandscyklisterna IK / Phenum Factory Team
Buller-Kylvik, Lars Team Skoglöfs Bil IF
Carlén, Mattias Skövde CK
Cederholm, Magnus Oslo Sykleklubb / Trek TWA Racing Team
Deijfen, Johan Länna Sport CK / Länna Sport CK
Ekelund, Carl Johan Borgholm CK
Eklund, Andreas IFK Sala
Eklund, Patrik AXA SC / Ludvika
Ekström, Johan Mera Lera MTB
Eskilson, Conny Highland Cycling Club
Fransson, Jim Skövde CK / Skövde CK Elit
Fridlund, Oscar Vårgårda CK
Gabrielsson, Simon CK Olympic
Gerber, Craig Falu CK
Gustafsson, Andreas Skövde CK
Gustavsson, Per Herrljunga CK
Hansson, Pär Södertälje CK
Herling, Mikael Mera Lera MTB
Jansson, Michael Örebrocyklisterna
Jansson, Tomas Gävle CA
Johansson, Martin Aktivitus SC
Johansson, Mats Tibro Cykelklubb
Karjalainen, Petri Motala AIF CK
Karlsson, Magnus Enköpings CK
Karlsson, Mikael Tierps CK
Karlsson , Andreas Eskilstuna CK
Koitrand, Martin Västerås CK
Kronbrink, Manfred Aktivitus SC
Kumlin, Daniel CK Uni / Team skandisloppet
Landström , Jerry Järbo IF
Lind, Henrik IFK Sala
Lindén, Vincent CK Valhall
Lindqvist, Anders MTB Täby
Lindström, Anders Eskilstuna CK
Lundgren, Mikael Kisa SK / Vimmerby
Lundin, Anders Kristinehamns CK
Nelson, Calle Eksjö CK
Nilsson, Björn Hässleholms CK
Nogéus, Johan Hjo Velocipedklubb
Nyman, Emil Skellefteå AIK CK
Olsson, Andreas Hörby CK
Österberg, Björn Roslins CK
Österholm , Christopher CK Hymer
Persson, Magnus Edsbyns SK
Rangefelt, Jens CK Lunedi
Sigurdh, Patrik Tenhults SOK
Sjöström, Håkan Örebrocyklisterna
Smeds, Håkan MTB Täby
Sparr, Henrik Bistro Cycling Club / Kanonaden cykling Team
Steinrud, Johan Spårvägen CF
Stenberg, Anders OK Vivill
Ström, Jon IFK Sala
Wahlstedt, Andreas Örebrocyklisterna
Winberg, Fredrik Tullinge SK
Winzell, Fredrik CK Aspen

Herrar 50 / 77 km - 42 st anmälda

Namn Klubb/Team
Ahl, Niclas Södertälje CK
Aspelin, Björn Gävle CA
Backman, Jan Cykelklubben Örnen
Bergfjord, Anders CK Ceres
Carlsson, Stefan Kolmårdens MTB
Ek, Stefan Södertälje CK
Eliasson, Robert Hisingens CK
Fahlström, Johan IFK Sala
Gingbäck, Kay Eskilstuna CK / Eskilstuna
Gustafsson, Peter Brudpiga RK
Hammarskiöld, Mattias CK Kultur
Hansen, Lars Highland Cycling Club
Hegender, Henrik Borgholm CK
Hoel, Sven Ove Gjensidige Sport
Janson, Mattias Ulricehamns CK
Johansson, Anders Kvänums IF
Jonsson, Tomas Länna Sport CK
Källqvist, Fredrik CK Olympic
Karlsen, Tony Tullinge SK
Karlsson, Mikael Team Veho Trucks Sweden
Kosonen, Kaj Tibro Cykelklubb
Lapajne, Alexander CK X
Larsson, Marcus Cykelklubben Sundet
Lernerud, Anders Trosabygdens OK
Ljunggren, Anders Örebrocyklisterna
Ljungh, Jonas Aktivitus SC
Löfqvist, Göran Ringmurens CK
Mathiasson, Peter Hässleholms CK / Team Cykelcentralen
Mörk, Pär CK Ceres
Nielsen, Johan CK Hymer
Nilsson, Per-Olov OK Hammaren
Nordin, Joakim CK Uven
Repshus, Steffan CK Elverum
Rundgren , Peter Kungsbacka CK
Schönning, Michael Brudpiga RK / Kolmilan
Sjögren, Anders Västra Ämterviks IF
Sundqvist, Benneth Kungsörs SK
Thörnros , Jonas Mera Lera MTB
Törnhult, Dan Gävle CA
Vånder, Erik Umara SC
Wallberg, Fredrik IK Hakarpspojkarna
Wigren, Patrik Hjo

Herrar 60 / 77 km - 7 st anmälda

Namn Klubb/Team
Aasa, Magnus CK Master
Johansson, Jan-Anders Falkenbergs CK
Jonsson, Mats Springtime Sports Club
Olsson, Tommy IFK Sala
Raud, Johan Aktivitus SC
Storm, Thomas Specialized Concept Store CK
Suonperä, Esa Mjölby CK

Herrar Sport / 77 km - 33 st anmälda

Namn Klubb/Team
Aasa, Jakob CK Master
Adamsson, Daniel Mariestadcyklisten
Bäckelin, Daniel Aktivitus SC
Berletin, Carl-Johan Borgholm CK / Alpe-Eyewear
Björklund, Markus Tibro Cykelklubb
Borg, Gustav Kolmårdens MTB
Broberg, Loffe Alingsås
Bruner, Jonathan JKB
Dahlberg, Fredrik Stockholm
Dahlin, Patrik Team 30k
Edvardsson, Jimmy Umara SC
Ellemyr, Patrik Hallsta MTB
Funke, Andreas Laxå CK
Furunäs, Jimmie Strängnäs CK
Gefvert, Jonas OK Tyr
Gustafsson, Emil Almby IK
Hagberg, Per OK Vivill
Hansson, Rikard Tibro
Hellberg, Alexander Laxå CK
Hildebrand, Peter Team Ormsalva AC
Holmbäck, Simon Tibro Cykelklubb
Jonsson, Hasse Skövde CK
Kedén, Martin Tibro Cykelklubb
Kedén, Niklas Team 30K
Lood, Krister Falköpings CK
Mossberg , Ludvig Varbergs MTB
Niemelä ingvarsson, Max Varbergs MTB
Oskarsson, Sonny Alingsås SC
Pickl, Johan Kungsörs SK
Robertsson, Magnus Sävedalens Cykelklubb
Serneke, Ola Serneke Allebike CK
Söderman, Pontus Mariestadcyklisten
Solsjö, Niklas Skövde CK / Furhoffs Rostfria

Herrar Motion / 77 km - 157 st anmälda

Namn Klubb/Team
Agapiev, Ivan Mölndal
Åkesson, Roger Värsås
Åkesson, Tobias TRV Fritidsföreningen Göteborg
Aldén, Sebastian IFK Sala Triatlon
Alfredsson, Christian Halmstad MTB
Almetun Smeds, Adrian CK Master
Alvarsson, Ulrik Västervik
Andersson, Magnus Team WästgötaPöjka
Andersson, Mathias Umarasportsclub
Andersson, Mikael Floda
Andrén, Rickard Mariestad
Antonsson, Robin Karlsborg
Arbhede, Viktor Hallby
Arenius, Niklas Mera Lera MTB
Arneland, Sebastian Trafikverkets Fritidsföreningen
Axell, Jan Fredrikshofs IF CK
Berg, Per Fagersanna
Berggren, Daniel Mölnlycke
Berggren, Johan Mera Lera MTB
Berggren, Mattias Skövde Triathlon
Bergström, Johan IK Nocout.se
Bernhardsson, Kristofer IkNocOut.se
Beskow, Johan Vallentuna CK
Blomkvist, Håkan Karlstad
Bramstedt, Anders 338 Småland Triathlon & MF
Bruun, Tom Gamla Uppsala
Carlsson, Patrik TorslandaMTB
Carlsson , Mats Skövde CK
Cepele, Dovydas MTB Täby
Chabouni, Sami Södertälje CK
Curwen, Vincent Skövde
De Wit, Dennis Lomma
Ekelund, Jonny Skövde
Eklund, Richard Lidköping
Englund, Johan Vattholma
Eriksson, Linus Skovde
Falk, Bengt Örebro
Fingal, Andreas Huskvarna
Fläderblom, Oskar Göteborg
Forsberg, Jonas Limmared
Forsgren, Olliver Tidspeed
Forslund, Per Tidaholms CA
Fransson, Daniel CK Natén Säter
Frick, Rickard Trollhättans SOK / Team NGU
Genberg, Johan Skövde
Götsten, Henrik Vårgårda CK
Graaf, Anders Skövde
Granquist, Mattias Däckson
Grekula, Mikael Bollebygd
Gruvaeus, Mattias Almby IK
Gustafssob, Mattias Taberg
Gustafsson, Andreas Tidaholms CA
Gustafsson, Christoffer Norbergs CK
Gustafsson, Johan Team LeWa Sport / Team LeWa Sport
Gustafsson, Johan Mariestadcyklisten
Gutlöv, Lars Västervik
Hasanaj, Albert Skövde
Helgesson, Tonie CK C4
Helm, Fredrik Kvänums IF
Helsing, Niklas TIDAHOLM
Hemberg, Daniel Kvänums IF
Hilmersson, Hugo Kullavik
Hilmersson, Peter Kullavik
Hjortsberg, Marcus MTB Täby
Holmberg, Jesper Skövde
Holmberg, Jon AXA SC
Jansson, Lasse Eksjö CK
Jansson, Magnus Gustavsberg
Jervhed, Björn Kbg
Johansson, Daniel Skultorp
Johansson, Karl Lerdala IF
Johansson, Sebastian Team KBK Bikes CK
Johansson, Thomas Skövde
Josephsson, Håkan Eksjö CK
Jürisoo, Erik Skövde
Källgren, Björn Eksjö CK
Kallio, Christian Skövde
Karlsson, Fredrik NÄSSJÖ
Karlsson, Johannes Kvänums IF
Karlsson, Lars Valbo AIF
Kindbom, Magnus Västerås
Klein, Till Borsökna
Knutsson, Jesper Skövde
Knutsson, Peter Jönköpings CK
Larsson, John Karlsborg
Lennartson, Per Hässelby
Liljedahl, Stefan Ljungslätt raceway
Lindblad, Fredrik Uddevalla CK
Lindborg, Christer Åsarp
Lindfors, Janolov Torsåker
Lindgren, Bo Källbottens IK
Lindgren Sörlin, Per Obbola IK
Lindholm, Samuel Skövde
Lindqvist, Niclas Team Kundfokus Vetlanda
Lindroos, Jonny Sportson Barkarby-Danderyd
Lindström, Richard Team Sundstorpscykel
Ljung, Anders Tibro Cykelklubb / Furhoffs
Ljungberg, Dick Tidaholms CA
Lundberg, Urban Team Lundberg
Lundén Windahl, Daniel Örebrocyklisterna
Madsen, Jakob Mountainbike Club Vejle
Målmark, Christian Kållered
Menon, Cyril Göteborg
Montell, Zackarias Eksjö
Nilsson, Axel Näshulta
Nilsson, Lars Astrazeneca if
Nilsson, Lars Mariapark EL CK
Nilsson, Mats Motala
Nilsson, Thomas Kristinehamns CK / Däckson
Nordin, Fredrik Degerfors
Norelius, Anders OK Tyr
Nyrén, Martin Eskilstuna CK
Öhrman, Magnus Örebro
Olsson, Sebastian Norrtälje
Olsson, Tony Karlskoga
Östergren, Claes Åkersberga
Östlund, Johan Almby IK
Persson, Fredrik Lidköping
Persson, Joakim Furhoffs
Persson, Markus OK Tyr
Petersen, Hasse DMK
Peterson, Lars Tidaholms CA
Polzer Rudhem, Robin RTmotor
Rapp, Adam Skövde CK / Rapp Fastigheter AB
Ringeby, Claes Floby
Ryberg, Jesper Karlsborg
Saemundsson, Arni CK Lunedi
Simonson, Fredrik Göteborg
Sivertsson, Magnus Laxå CK
Sjöqvist, Per Mera Lera MTB
Skancke, Espen GOAT
Skogman, Fredrik Hallsta MTB
Skoog, Martin Skövde
Spångberg, Lars CK Lunedi
Staberg, Perhenrik Skövde CK
Strand, Mikael Halmstad MTB
Ström, Tomas Skövde
Strömberg, Niklas Lerdala IF
Suck, Alexander Värnamo
Svennebring, Stefan MTB Täby
Svenson, Erik Sandared
Svensson, David Bistro Cycling Club
Svensson, Dennis Torslanda mtb
Taube, Per CK Bure
Tidholm, Daniel Surte
Timander, Erik Lund
Turborn, Michael StrokeRide CK
Turborn, Pierre Eskilstuna CK
Uddh, Henrik Skövde
Varvensten, Peter Tidaholms CA
Walle'n, Patrik Fristad
Wäring, Anders Team Wästgötapöjka
Westesson , Håkan CK C4
Willer, Lars Moramast
Wilnersson, Jonas Jonas
Windahl, Niclas Nora
Zetterström, Björn Rapp Fastigheter

Herrar Motion / 42 km - 66 st anmälda

Namn Klubb/Team
Andersson, Alexander Kristinehamns CK
Andersson, Lars Götene
Andersson, Niclas Muggebo
Andersson, Peter Kristinehamns CK
Bellander, Johan Laxå CK
Bengtsson, Mattias Team Kungälv IS
Björkman, Christian Beos Bygg
Blomqvist, Arne Almby IK
Börjesson, Peter Göteborg
Botin, Tobias ELVERKET
Branzell, Eskil Mera Lera MTB
Brisslert, Mikael Team Novitius
Carlsson, Fredrik Almby IK
Davidsson, Jonas Mera Lera MTB
Engman, Arvid Cementa
Erlandsson, Daniel Cementa
Granath, Robert Närkes Kil
Granman, Patrik Eksjö CK
Granqvist, Henrik Klämmesbo MTB
Grimmergård, Tobias Bredareds IF
Gunnarsson, Kenneth Laxå CK
Gustavsson, Mattias Team Västgötapöjka
Hagman, Roger Alingsås SC
Hagström, Kenneth Team Hagström
Hedin, Jonas Cementa
Hedlund, Christian Älta
Hedlund, Edwin Tyresö CK
Högström, Mats GSK
Holster Westerberg, André Örebrocyklisterna / S2tri
Jahnstedt, Stefan Mullsjö
Johansson, Henrik ELVERKET
Johansson, Mattias Cementa
Johansson, Tomas Bredared
Jönsson, Björn Hyltebruk
Karlsson, Anton Enköpings CK
Kindmalm, Johan Team WästgötaPöjka
Klasson, Oscar Kvänums IF
Krångh, Matz Team novitius
Larsson, Hampus Team Skavsår Skövde
Lind, Andreas Sockertoppen IF
Lundberg, Hugo Föreningen Wexiö Velo
Madsen, Søren Kirkegaard Vejle mountainbike klub
Nilsson, Jörgen Lanik
Nordh, Mikael Skövde
Nyblad, Simon TEAM SNIGEL
Östling, Peter Falu CK
Pedersen, Björne Hunneberg Sport o MK
Persson, Daniel Laxå CK
Persson, Håkan Laxå CK
Pettersson, Johan Göteborg
Pettersson, Stefan Mariestad
Räf, Erik Öglunda
Randström, Fredrik Västra Ämterviks IF / Team Ahlsell Värmland
Rimås, Anders Huskvarna
Rollof, Fredrik Kil
Rollof, Styrbjörn Kils Slalomklubb
Rosén, Marcus ELVERKET
Sjunnesson, Bengt Slöinge
Sköld, Morgan Finspångs CA
Svantesson, Gustav Mariestad
Svantesson, Stellan Lugnås
Svensson, Anders Lerum
Thörnberg, Niklas Team Wrath of God MTB
Tigerberg, Marcus Lidköping
Waldner, Christofer Örebro
Wedebrand, Marcus Lidköping

Herrar Motion / 38 km - 14 st anmälda

Namn Klubb/Team
Alamaa Karlberg, Mikael Vendelsö
Bergman, Henrik If Långsam
Breding, Alfred Mölltorp
Dahl, Alfred Sälens IF
Fransson, Kevin Skövde CK
Gerhardsson, Joakim Team Taikon
Ingvarsson, Lars-Olof Varberg
Liljedahl , Emil Ljungslätt raceway
Magnusson, Michael Berghem
Nilsson, Jalmar Skövde CK
Sköldheimer, Andreas Huskvarna
Slottäng, Markus Skövde
Tallqvist, Bertil IK Trasten
Tufvesson, Axel CK Lunedi

Duo Motion / 38 km - 18 st anmälda

Namn Klubb/Team
Alfredsson, Jenny Skövde CK
Alfredsson, Oskar Skövde CK
Bardh, Petra Taberg/Motala
Bergman, Daniel Skövde
Ek, Christian Sälens IF
Ek, Elliot Sälens IF
Eriksson , Stefan Sälen
Gustafsson, Alva Team LeWa Sport
Lundin, Anna Eksjö CK
Lundin, Ellie Eksjö CK
Magnusson, Mattias Skövde CK
Millved, Amelia Skövde CK
Nordh, Arvid Skövde CK
Rytterkull, Emil Borlänge CK
Rytterkull, Mattias Borlänge CK
Smeds, Lucas Sälen
Zetterberg, Hilda Skövde
Zetterberg, Stefan Skövde