Anmälda till Billingeracet [INSTÄLLD] : 99 deltagare

Damer Elit / 75 km - 1 st anmälda

Namn Klubb/Team
Kjellström, Ingrid Team Sweden Mountainbike

Damer 30 / 75 km - 0 st anmälda

Namn Klubb/Team

Damer 40 / 75 km - 2 st anmälda

Namn Klubb/Team
Timander, Maria FK Trampen
Viska, Theresia She Rides CK

Damer 50 / 75 km - 1 st anmälda

Namn Klubb/Team
Drvota, Anna She Rides CK / She Rides

Damer Sport / 75 km - 1 st anmälda

Namn Klubb/Team
Ekblad, Elisabet Trosabygdens OK

Damer Motion / 75 km - 2 st anmälda

Namn Klubb/Team
Fransson Visti, Camilla CK Natén Säter
Fridlund, Paulina Hässleholms CK

Damer Motion / 40 km - 2 st anmälda

Namn Klubb/Team
Aksell, Johanna Skövde
Axelsson Skoog, Elinor Skövde

Damer motion / 34 km - 0 st anmälda

Namn Klubb/Team

Herrar Juniorer / 75 km - 1 st anmälda

Namn Klubb/Team
Lundborg, Teodor Skövde CK

Herrar Elit / 75 km - 0 st anmälda

Namn Klubb/Team

Herrar 30 / 75 km - 5 st anmälda

Namn Klubb/Team
Falkviken, Per Mariapark EL CK
Gustafsson, Andreas Tidaholms CA
Hultin, Jimmie CK Sportson Jönköping / Jönköping
Olsson, Bengt-Olof IK Trasten
Söderholm, Robin Halmstad MTB / Team CYKLAMERA

Herrar 40 / 75 km - 5 st anmälda

Namn Klubb/Team
Clasén, Magnus CK Olympic
Feringa, Gosé WSV Emmen / KNWU
Hoel, Sven Ove Gjensidige Sport
Lindqvist, Anders MTB Täby
Mäkinen, Andreas CK Olympic

Herrar 50 / 75 km - 4 st anmälda

Namn Klubb/Team
Andersson , Torgny Umara SC / UMARA SPORTS CLUB
Ljungh, Jonas Aktivitus SC
Sjögren, Anders Västra Ämterviks IF
Svendsen, Svein Halden CK

Herrar 60 / 75 km - 4 st anmälda

Namn Klubb/Team
Akkerman, Johannes Norbergs CK
Melkersson, Hans Trosabygdens OK
Sätterström, Kalle CK Natén Säter
Tideman, Morgan CK Sportson Jönköping

Herrar Sport / 75 km - 4 st anmälda

Namn Klubb/Team
Beckman, Carl Umara SC / Tidaholm
Berletin, Carl-Johan Borgholm CK / Team KBK!
Cederqvist, Gustavo Alberto TeamCyklamera
Nielsen, Per Skövde CK

Herrar Motion / 75 km - 45 st anmälda

Namn Klubb/Team
Ahlberg, Jimmy Komlösa
Andersson, Magnus Skövde CK / Arrogant Bastards
Arwesved, Victor Skultorp
Axell, Jan Fredrikshofs IF CK
Bengtsson, Johan Mariestad
Blad, Fredrik Hjo Velocipedklubb
Bradley, Steve ÄNGELHOLM
Brisslert, Mikael Team Novitius
Bruun, Tom Gamla Uppsala
Carlsson, Kjell Hjo Velocipedklubb
Carlsson , Mats Skövde CK
Claesson, Björn Gullspång
Dahlberg, Fredrik Nasdaq MTB
Ellemyr, Patrik Hallsta MTB
Elton, Christian Räddningstjänsten Östra Skaraborg
Fransson, Daniel CK Natén Säter
Gutlöv, Lars Västervik
Hedberg, Mattias Falköping
Holgersson , Anton Tipsklubben
Hult Lager, Christian Göteborg
Irwe, Henrik Öttum
Jandler, Jonas Arrogant Bastard
Johansson, Jörgen Kungsäter IF
Johnsson, Alfred Skövde
Larsson, Fredrik Uttran
Lawrenson, Andrew Skövde
Lindroos, Jonny Sportson Barkarby-Danderyd
Ljung, Anders Tibro Cykelklubb / Furhoffs
Ljung, Fredrik QPR
Löfberg, Peter Uppsala
Lundberg , Stefan Tibro Cykelklubb
Lundborg, Mikael Hjo Velocipedklubb
Nyberg, Erik Skövde
Olsson, Mikael CK C4
Peterson, Lars Tidaholms CA / Tidaholm
Rask, Fredrik Timmele
Rintakoski, Dennis Skövde
Saarela, Harri Eskilstuna CK
Segerlöf, Thomas Lygnens Venner
Skoog, Martin Skövde
Svensson, Per-Ola Billesholm
Timander, Erik Lund
Wersén, Niklas Falköping
West, Robert Hallsta MTB
Wiridén, Claes CW

Herrar Motion / 40 km - 15 st anmälda

Namn Klubb/Team
Alfredson, Per Www.sensabikes.se
Andersson, Rasmus Trio Rorassim
Andersson, Robin Trio Robrassim
Fridvinge, Thomas Falköping
Grunditz, Fredrik Göteborg
Gylling, Simon Trio Robrassim
Hagman, Roger Alingsås SC / Alingsås SC
Karlsson, Joakim CK C4
Larsson, Hampus Team Skavsår Skövde
Ljus, Pär Skövde
Melin, Björn Team Skavsår Skövde
Nyman, Jonas CK Benet
Olsson, Tommy Mariestadcyklisten
Romedahl, Magnus Helsingborg
Waldner, Christofer Örebro

Herrar Motion / 34 km - 3 st anmälda

Namn Klubb/Team
Georgson, Anders LTS MEDIA
Gustafsson, Thomas LTSMEDIA
Olsson, Sebastian Stala IF / Stala IF CykelKlubb

Duo Motion / 34km - 4 st anmälda

Namn Klubb/Team
Bergman, Daniel Skövde
Nordh, Arvid Skövde CK
Solsjö, Elin Max & mamma
Solsjö, Max Skövde CK / Max & mamma