Anmälda till Lida Loop : 66 deltagare

Herrar Elit - 1 st anmälda

Namn Klubb/Team
Thunell, Robert Mera Lera MTB

Damer Elit - 0 st anmälda

Namn Klubb/Team

Herrar Juniorer - 0 st anmälda

Namn Klubb/Team

Herrar 30 - 0 st anmälda

Namn Klubb/Team

Damer 30 - 0 st anmälda

Namn Klubb/Team

Herrar 40 - 0 st anmälda

Namn Klubb/Team

Damer 40 - 0 st anmälda

Namn Klubb/Team

Damer 50 - 0 st anmälda

Namn Klubb/Team

Herrar 50 - 0 st anmälda

Namn Klubb/Team

Herrar 60 - 1 st anmälda

Namn Klubb/Team
Akkerman, Johannes Norbergs CK

Herrar Sport - 2 st anmälda

Namn Klubb/Team
Bredby, Bosse Nynäshamn MTB
Dahlberg, Henrik Maxim Arkitekter AB

Damer Sport - 0 st anmälda

Namn Klubb/Team

Herrar Motion (65 km) - 54 st anmälda

Namn Klubb/Team
Körkkö, Kai Järfälla CK
Ackeberg, Anders Handen
Asp, Johan AspConsulting
Axelson, Per Vallentuna
Bahrman, Harri Hallstahammar
Belvén, Richard Tullinge
Bergsten, Fredrik Kvänums IF
Bergström, André Gamla Stan MTB
Bruhn, Jonny MountainbikersNorrtälje
Carlson, Andreas Roys Mode
Chabouni, Sami Rönninge Cykelförening
Crohns, Robin Idiotresor
Dahlberg, Fredrik Nasdaq MTB
Danarp, Martin Västerås CK
Edberg, Michael Åkersberga
Ek, Jerker Fikaligan
Elfström, Jan Almby IK
Ellemyr, Patrik Hallsta MTB
Elveborg, Andreas Huddinge
Engström, Sebastian Fikaligan
Eriksson, Martin Carolina Riders
Fransson, Daniel CK Natén
Friman, Johnny Djurgårdens IF Cykelförening
Gsänger, Erik SSAB
Hagenblad, Mats Sköndal
Haskel, Mathias Carlsberg MTB
Haxne, Philip Moëtnäs MTB
Isaksson, Nils NYKÖPING
Isaksson, Nils Nyköping
Jannerman, Victor Södertälje
Johansson, Jesper Swecycling Club / Gnesta
Jonasson, Mats KIF Toredal
Karlsson, Martin Team JM
Katainen, Mikko Tumba
Kelly, Ciaran Sollentuna
Kindmark, Rolf Stora Tidö CK
Larsson, Mikael Aptitud
Lennartson, Per Hässelby
Lindberg, Lars Norbergs CK
Magnusson, John Aptitud
Mahon, Jim Nynäshamn
Nordvall, Niklas Rensättra Mudlovers
Nyren, Jon Vendelsö
Puolitaival, Jimmy Sisuteam
Ratcovich, Fredrik Team Ratco
Rowa, Anders Örbyhus MTB
Rydelius, Henrik MTB Täby
Scheja, Filip Lidingö
Sjöqvist, Kenneth Team Sjöqvist 40
Stenmarck, David Davids Place
West, Robert Hallsta MTB
Westblad, Pär Envelo MTB
Wickström, Robin Rönninge
Wiking, Tommy Järfälla CK

Damer Motion (65 km) - 2 st anmälda

Namn Klubb/Team
Fransson Visti, Camilla CK Natén Säter
Köpsén, Julia Team JM

Double Loop (45 km) - 4 st anmälda

Namn Klubb/Team
Berggren, Håkan Huddinge
Brändström, Daniel MTB Täby
Fabjan-Snickars, Maria Team Sjöqvist 40
Olsson, Anna-Kari Stora Tidö CK

Single Loop (22 km) - 2 st anmälda

Namn Klubb/Team
Tellander, Rebecca Avesta
Wendel, Christer Huddinge